dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Chci tě! Ale tvou peněženku ještě víc. Nutila muže k sexu, nakonec předstírala křeč u popelnice
Žena nedlouho po zadržení. Foto: Policie ČR

Chci tě! Ale tvou peněženku ještě víc. Nutila muže k sexu, nakonec předstírala křeč u popelnice

Kolem druhé hodiny v noci projížděla hlídka pohotovostní motorizované jednotky po Nábřežní ulici na pražském Smíchově a všimla si muže, který působil zmateným dojmem. Policisté ho proto oslovili a ten se jim svěřil, že ho před pár minutami oslovila pětatřicetiletá žena a nutila mu sexuální služby.

Pětatřicetiletý muž sice neodbytnou ženu důrazně odmítal, nevšiml si ovšem, že během rozhovoru přišel o mobilní telefon a peněženku s doklady a tisícikorunou, které měl v zadní kapse kalhot.

Policisté okradeného muže odkázali na nejbližší služebnu, aby skutek nahlásil, a hlídka se mezitím vydala propátrat okolní ulice. Na křižovatce ulic Na Bělidle a Staropramenná pak policisté zahlédli udýchanou ženu, opřenou o popelnice.

Když s ní začali komunikovat, všimli si ukrytého předmětu pod tričkem. Žena nejprve marně předstírala křeč v noze, nakonec ale musela s pravdou ven. Zpod trička vytáhla odcizenou peněženku a mobilní telefon a skončila s pouty na rukou na služebně.

Policisté v dostupných evidencích zjistili, že žena má velmi bohatou trestní minulost majetkového charakteru. „Od roku 1997 celkem devětkrát pobývala za mřížemi, naposledy opustila brány věznice v lednu loňského roku jako amnestovaná,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Měla podmínku

Případ si nakonec převzali kriminalisté z druhého policejního obvodu a vyšetřovatel recidivistku obvinil ze spáchání trestného činu krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku. Za tyto skutky jí s ohledem na svoji trestnou minulost hrozí přísnější trestní sazba, a to až tříleté vězení.

Krádeže se totiž dopustila, přestože věděla, že měla od roku 2013 do roku 2017 uložený podmínečný trest odnětí svobody a zároveň nepodmíněný trest vězení.

Po konzultaci se státním zástupcem budou detektivové celý případ zpracovávat ve zkráceném přípravném řízení ve čtrnáctidenní lhůtě a po sdělení podezření z trestného činu krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku ženu propustí ze zadržení a její stíhání budou vést na svobodě.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru