dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Chci kouřit, zařval muž na prodavačku. V kraťasech měl 15 centimetrů dlouhou zbraň. Jak to mohlo dopadnout?
Nůž, který měl u sebe zadržený muž. Foto: MP Praha

Chci kouřit, zařval muž na prodavačku. V kraťasech měl 15 centimetrů dlouhou zbraň. Jak to mohlo dopadnout?

Ve středu večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Zámecké, má neznámý muž ohrožovat s nožem v ruce prodavačku místní večerky. Hlídka se ihned vydala na místo, zjistila však, že muž odešel směrem do ulice Otakarova.

Prodavačka hlídce dále sdělila, že muž po ní chtěl s nožem v ruce cigarety. Když mu je odmítla dát, tak jí vyhrožoval. Žena strážníkům poté předala přesný popis muže, a tak jeho dohledaní bylo otázkou několika minut.

Hlídka muže dostihla v Bělehradské ulici. Podezřelý muž měl skutečně v kapse kraťasů asi 15 centimetrů dlouhý kuchyňský nůž. Ten hlídce dobrovolně odevzdal.

Po chvilce začal být agresivní, a když se pokusil jednoho ze strážníků udeřit pěstí do obličeje, hlídka proti němu zakročila a za použití donucovacích prostředků mu nasadila služební pouta.

Celou událost si následně převzala Policie ČR k dalšímu šetření. Agresivní muž nakonec skončil na psychiatrickém oddělení jedné z pražských nemocnic.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru