dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Jen pro dospělé: Chcete vědět, co řekla partnerovi poté, co jí zapíchnul nůžky do stehna?

V pátek večer byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 14 prověřit oznámení před ubytovnu v Kbelské ulici, kde se měla nacházet zraněná zakrvácená žena. 

Na lavičce v parku před ubytovnou seděli mlčky muž a žena. Na dotaz, zda žena není zraněná, nejprve odpověděla, že ne. Hlídka oba přítomné vyzvala k prokázání totožnosti.

Při tom, když chtěla žena  z kabelky vytáhnout doklady, odhalila krvácivé zranění stehna. Jednalo se o ránu o velikosti přibližně 2 krát 2,5 centimetru. Sdělila, že jí zranil vedle sedící muž. Mezi oběma sedícími ležela na lavičce igelitová taška, ze které vyčnívala část nůžek s kulatou špičkou.

Zraněná uvedla, že těmi ji dvaačtyřicetiletý partner bodl. U obou bylo zjevné, že požili alkohol. Provedenou orientační zkouškou jim bylo naměřeno 2,31 a 2,51 ‰ alkoholu v dechu. Na místo přijela sanitka.

Po nastoupení si to z ničeho nic žena rozmyslela, z vozu vystoupila a řekla, že ošetření odmítá. Na to okamžitě chtěla podat trestní oznámení na dvaačtyřicetiletého muže, který ji měl zranit.

Ten na ní začal křičet: „Kdybych měl nůž, tak bych tě bodnul!“ Žena opětovala pokřik slovy: „Seš pěknej hajzl, akorát jsi mě využíval!“ Na žádost Policie ČR strážníci následně zajistili převoz muže včetně zajištěných nůžek na místní oddělení policie.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru