dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražský život

Chcete relaxovat? Vyrobte si vlastní lžíci

Když ztratíte lžíci, můžete si novou koupit v obchodě. Ten ale nebývá vždy tam, kde ho potřebujete. A tak si z polínka vyřežete vlastní. Podvečerní kurz je vynikající relaxační příležitost jak se dostat pryč od toho všeho z náročného pracovního dne a tvořit v klidu a pohodě Pracovny.

Seznámíte se se základy vyřezávání ze suchého lipového i čerstvého tvrdšího dřeva. Naučíte se různé úchopy a techniky s použitím kvalitních ručně vyráběných řezbářských nožů a dlát. Nářadí na kurz je zajištěno. Pokud máte ale své vlastní, klidně ho můžete vzít sebou, zkusit si ho nabrousit, nebo zjistit při práci, jak kvalitní kousek doma máte.

Dílna je vhodná i pro úplné začátečníky. Pro pokročilé a štamgasty vytváří prostor pro zdokonalování řezbářských dovedností. Koncem večera můžete očekávat, že budete schopni vyrábět vlastní originální lžíce a máte dovednosti, abyste mohli dál trénovat bezpečně na vlastní pěst.

Kurz proběhne 5. března od 17 do 20 hodin v coworkingovém prostoru PRACOVNA, Vlkova 36, Praha 3. Program a materiál 400 korun, studenti 300 korun.


Další články
Nahoru