Dnes Pátek - obcasny-dest 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Chcete mít doma věci pod kontrolou? Vsaďte na chytré samolepky
Organizační samolepky jsou ideálním řešením jak mít vše přehledně označené. Foto: domalep.cz

Chcete mít doma věci pod kontrolou? Vsaďte na chytré samolepky

Ať už jste naprostými nováčky v oblasti organizace domácnosti nebo zkušenými mistry organizace, jedno je jisté: řád a přehlednost jsou nezbytné pro harmonický život. Bez pořádku se totiž snadno ztrácíte ve vlastním domově, ztrácíte přehled o svých věcech a následně zbytečně maříte čas s jejich hledáním. Přitom udržet si pořádek a přehled může být velmi snadné. Jak na to?

Odpověď je jednoduchá: Organizační samolepky! Jde o jednoduché pomocníky, kteří vám pomohou vytvořit systém, jež vám usnadní život a ušetří čas. Představte si to takto: Vstoupíte do své kuchyně a místo hledání koření na oblíbené jídlo jednoduše sáhnete po dóze s nápisem „bazalka“. Nebo v případě, že potřebujete najít svůj oblíbený krém na ruce, tak na místo štrachání v šuplíku plném kosmetiky jednoduše sáhnete po krabičce označené „krém na ruce“. Jak jednoduché! Příkladů, jak mohou organizační samolepky usnadnit každodenní život je nespočet. Skvělé uplatnění najdou třeba i v uspořádání skříně. Místo hledání oblíbeného trička v hromadě oblečení jednoduše sáhnete na polici nebo boxu s označením „trička“. Totéž platí pro kalhoty, svetry, šátky, šály, čepice a jakékoliv další položky, které máte ve své šatní skříni. Nebo takto přehledně můžeme odlišit i sezónní oblečení.

Praktické, elegantní, zábavné
Moc organizačních samolepek by se neměla podceňovat. Tyto jednoduché nástroje totiž mohou skutečně změnit život k lepšímu. Váš domov bude díky nim vypadat sjednoceně, uklizeně a uspořádaně. A co je nejdůležitější, ušetří vám čas a celkově usnadní život. I když může být uspořádání domova mnohdy opravdovou výzvou, s organizačními samolepkami se stává jednoduchou a zároveň zábavnou aktivitou. Bez ohledu na to, zda potřebujete označit potravinové dózy, kosmetické přípravky, šuplíky v šatní skříni nebo dokumenty v kanceláři, organizační samolepky vám pomohou udržet vše pod kontrolou. Organizační samolepky jsou nejen praktické, ale i elegantní a jednoduché na použití. Organizační samolepky jsou dostupné v různých variantách, ať už preferujete bílou nebo průhlednou. Vybrat si můžete podle svých potřeb a vkusu. A pokud nenajdete variantu, která by vyhovovala vašim specifickým požadavkům, je možné si je objednat přímo na míru!

Proč nezačít hned?
Chcete mít věci pod kontrolou, vše přehledně označené, uspořádané a uklizené a konečně si doma užívat pohodlí a klidu? Pak právě pro vás jsou organizační samolepky ideálním řešením. Tak proč s nimi nezačít hned dnes? Více informací najdete na www.domalep.cz nebo se přijďte s touto chytrou vychytávkou seznámit napřímo, představena bude na veletrhu nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR, který se koná 19. až 23. září ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA.Autor: Alo

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Praha v rámci programu v oblasti zdravotnictví podpoří rozvoj paliativní péče

4. září 2023 v 15:22

Rada hl. m Prahy na svém pondělním jednání schválila vyhlášení Programu podpory v oblasti zdravotnictví pro rok 2024. Předpokládaný objem finančních prostředků určených pro tento účel je 67,5 milionů korun. Cílem záměru je prostřednictvím dotací podpora osob dlouhodobě nemocných nebo s postižením...

Další články
Nahoru