dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražský sport

Chcete být štíhlejší, pružnější a dokonce vyšší?

Cvičte Pilates! Cvičení Pilates procvičuje několik svalových skupin zároveň hladkým, plynulým pohybem. Vyvinutím správné techniky můžete skutečně naučit svoje tělo pohybovat se bezpečněji a efektivněji.

Špatným držením těla přicházíme o několik centimetrů své výšky. Při pravidelném cvičení pilates budete mít nejen krásné držení těla, ale budete až o pět centimetrů vyšší.

Na pilates se dozvíte, jak správně cvičit a dýchat, což je problém nás, civilizovaných velkoměšťáků. Dalším problémem je nedostatek přirozeného pohybu. Na pilates se dozvíte nejen, jak správně cvičit, ale také dýchat, což je stejně důležité jako důsledné provádění cviků. Správné dýchání zlepšuje krevní oběh a odstraňuje nadbytečné svalové napětí.

Pohybové studio K6 na pražském Žižkově uvnitř ukrývá několik sálů. Kromě pilates se tady věnují i dalším cvičením, mezi něž patří body forming, kruhový trénink, fitball, nebo jumping.

Pohybové studio K6, Zelenky-Hajského 8, Praha 3 – Žižkov.

Telefon na recepci Pohybového studia K6: +420 775 627 799+420 775 627 799.

http://www.pohybovestudiok6.cz/ 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru