Dnes Neděle - oblacno 3°C
Zítra Pondělí - prehanky-snih 1°C
Neděle 24. 1. 2021
Svátek má Milena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Lifestyle / Zdraví

Charitativní závod RUN for HELP zajistil rehabilitační pobyt pro lidi po amputaci

I letos Rehabilitační klinika Malvazinky podpořila charitativní běžecký závod pro celou rodinu příhodně pojmenovaný RUN for HELP. Akce se uskutečnila v sobotu 25. července na Letné za podpory Prahy 7 .   

Druhého ročníku závodu se zúčastnilo 900 sportovců, kteří se už kolem poledne začali scházet na letenské pláni. Kromě hlavního závodu na 8 kilometrů, vedlejšího na 4 kilometry a speciálního závodu NO FOOT RUN pro osoby po amputaci si mohly zasoutěžit i děti všech věkových kategorií.

Po oficiálním zahájení čekal návštěvníky kromě série závodů také bohatý doprovodný program.

„Cílem je startovné, které věnujeme na nákup protéz pro lidi s amputací končetiny. Běh je určen pro celou rodinu. Mohou běžet malé děti, ale klidně také maminky s kočárkem," říká Andrea Brzobohatá, organizátorka již druhého ročníku charitativního běhu RUN for HELP.

V průběhu odpoledne došlo na symbolické předání dárkového poukazu na rehabilitační pobyt pro 16 osob v hodnotě 145 600 korun, který sdružení NO FOOT NO STRESS oficiálně předala lékařská ředitelka Soňa Musilová z Rehabilitační kliniky Malvazinky, kterou provozuje skupina VAMED MEDITERRA.


Recepty na koktejly s italským likérem Bombardino

9. ledna 2021 v 15:20

Italský likér Bombardino je novinkou z destilerie Saint Roch, jedná se o kombinací karibského rumu a vaječného likéru. Bombardino je novinkou rozšiřující portfolio českého distributora prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits. 

Přednáška pro dospělé: Normální šílenství

8. ledna 2021 v 19:00

Představení nové knihy rozhovorů o duševním zdraví, léčbě a přístupu k lidem s psychickým onemocněním ve středu 13. ledna v 19 hodin.

Přednáška online: Rok 2021 ve znamení kovového Buvola

7. ledna 2021 v 09:40

Městská knihovna připravila na 11. ledna v 19 hodin on-line přednášku Rok 2021 ve znamení kovového Buvola.

Další články
Nahoru