dnes
Neděle - jasno
1°C
zítra
Pondělí - snih
0°C
pozítří
Úterý - skorojasno
3°C
Víkendové tipy

Charitativní obchod pro psy a kočky bez domova

Charitativní obchod pro psy a kočky bez domova se bude konat 12. a 13. listopadu v kavárně Ypsilon CAFÉ (Spálena 16, Praha 1).

Těšit se můžete na dámské i pánské módní oblečení (nové i lehce onošené), originální doplňky do bytu, ale třeba také na povídání s herci divadla Studio Ypsilon a na vynikající kávu v kavárně.

Za vybrané peníze se nakoupí potřebné věci pro organizaci Zvíře v tísni.

Zvíře v tísni, z.s. je nezisková organizace, která není dotovaná státem. Zachraňuje zvířata v ohrožení, poskytuje jim veterinární péči a hledá jim nové domovy. O zvířata se starají i ve svém soukromém azylu na Praze-východ.

Pokud byste rádi něčím přispěli do obchodu, kontaktujte organizátorku obchodu Báru Lupínkovou na tel. čísle 720 212 333 nebo e-mailu: charitativniobchod@seznam.cz.    

Sobota 12 listopadu od 9 hodin do 15 hodin, neděle 13 listopadu od 9 hodin do 15 hodin.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru