dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
Zpravodajství

Charitativní módní přehlídka Ivety Nedomové

V úterý 3. října se od 17 hodin ve Viničním domku v Praze 12 koná charitativní módní přehlídka brněnské architektky a návrhářky Ivety Nedomové.

Autorka kolekce pracuje s pohodlnými, přírodními materiály, pocházejícími z různých koutů světa. Jejich zpracování je nejen půvabné, ale i praktické a velmi pohodlně nositelné.

Celá akce bude spojena s workshopem pro děti, které si budou moci vyrobit textilní dekorace. Zároveň bude v rámci akce probíhat i dobročinný bazárek výrobků dětí z atelieru Barevný domeček.


Praha 11: Seznamte se s návrhy druhého ročníku participativního rozpočtu

Dnes v 07:56

V pondělí 17. června se od 18 hodin s návrhy můžete seznámit ve foyer Komunitního centra Matky Terezy.

Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

Včera ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Dnes: Revitalizace sportoviště Pod Žvahovem, přijďte diskutovat

13. června 2019 v 07:02

Předseda Výboru životního prostředí Prahy 5 Jakub Blažek zve na veřejnou diskuzi s občany a zástupci MČ Praha 5 ohledně plánované revitalizace sportoviště Pod Žvahovem.

Pošli to dál: Praha 13 dostala sekačku, strojem následně obdarovala mateřskou školku

12. června 2019 v 18:43

Dnes se na zahradě „Fakultní mateřské školy Sluníčko pod střechou při PedFUK" sešli zástupci radnice Prahy 13 a společností Profi Press a Strom, aby předali ředitelce sekačku na trávu.

Další články
Nahoru