dnes
Pátek - zatazeno
19°C
zítra
Sobota - jasno
15°C
pozítří
Neděle - zatazeno
12°C
Zpravodajství

Charitativní módní přehlídka Ivety Nedomové

V úterý 3. října se od 17 hodin ve Viničním domku v Praze 12 koná charitativní módní přehlídka brněnské architektky a návrhářky Ivety Nedomové.

Autorka kolekce pracuje s pohodlnými, přírodními materiály, pocházejícími z různých koutů světa. Jejich zpracování je nejen půvabné, ale i praktické a velmi pohodlně nositelné.

Celá akce bude spojena s workshopem pro děti, které si budou moci vyrobit textilní dekorace. Zároveň bude v rámci akce probíhat i dobročinný bazárek výrobků dětí z atelieru Barevný domeček.


Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

Dnes v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Včera v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Včera v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

17. října 2018 v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Další články
Nahoru