dnes
Pondělí - polojasno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - zatazeno
6°C
Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných
Za desetileté působení nadace se už podařilo podpořit mentálně handicapované více než šesti miliony. Foto: Be Charity

Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných

Luxusní boty, originální kabelky a další oblečení a doplňky od známých českých i zahraničních návrhářů čeká na své nové majitele na tradičním charitativním bazaru, který pořádá Nadační fond Be Charity. V pořadí dvanáctý ročník se koná v pondělí 13. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden. Mezi prodávajícími nebudou chybět herečka Jitka Čvančarová, modelka Pavlína Němcová nebo herečka Markéta Hrubešová.

Návštěvníkům akce nabídne nejen možnost obohatit svůj šatník o módní poklady, ale především zde získají neopakovatelný a hřejivý pocit, že přispěli na dobrou věc a podpořili léčbu handicapovaných klientů nadačního fondu.

Každoročně se této módní události zúčastní více než 500 lidí a díky jejich štědrosti se celková vybraná částka podstatně navyšuje. Zatímco v roce 2015 bylo vybráno více než 737 tisíc korun, v loňském roce byla dokonce překonána milionová hranice.Psi lidí bez domova byli naočkováni a označeni čipy

16. listopadu 2018 ve 14:29

Ve čtvrtek 15. listopadu se v Praze uskutečnilo již šesté bezplatné očkování psů lidí bez přístřeší. Do zařízení Centra sociálních služeb Praha v Michli si přišlo očkovat proti vzteklině, psince a psoriáze své čtyřnohé miláčky dvanáct zájemců. 

Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

15. listopadu 2018 ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

14. listopadu 2018 v 10:32

Další články
Nahoru