dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
19°C
pozítří
Středa - zatazeno
22°C
Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných
Za desetileté působení nadace se už podařilo podpořit mentálně handicapované více než šesti miliony. Foto: Be Charity

Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných

Luxusní boty, originální kabelky a další oblečení a doplňky od známých českých i zahraničních návrhářů čeká na své nové majitele na tradičním charitativním bazaru, který pořádá Nadační fond Be Charity. V pořadí dvanáctý ročník se koná v pondělí 13. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden. Mezi prodávajícími nebudou chybět herečka Jitka Čvančarová, modelka Pavlína Němcová nebo herečka Markéta Hrubešová.

Návštěvníkům akce nabídne nejen možnost obohatit svůj šatník o módní poklady, ale především zde získají neopakovatelný a hřejivý pocit, že přispěli na dobrou věc a podpořili léčbu handicapovaných klientů nadačního fondu.

Každoročně se této módní události zúčastní více než 500 lidí a díky jejich štědrosti se celková vybraná částka podstatně navyšuje. Zatímco v roce 2015 bylo vybráno více než 737 tisíc korun, v loňském roce byla dokonce překonána milionová hranice.Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Dnes v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

Včera v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru