dnes
Středa - oblacno
18°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
22°C
pozítří
Pátek - skorojasno
24°C
Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných
Za desetileté působení nadace se už podařilo podpořit mentálně handicapované více než šesti miliony. Foto: Be Charity

Charitativní bazar podpoří rekonvalescenci handicapovaných

Luxusní boty, originální kabelky a další oblečení a doplňky od známých českých i zahraničních návrhářů čeká na své nové majitele na tradičním charitativním bazaru, který pořádá Nadační fond Be Charity. V pořadí dvanáctý ročník se koná v pondělí 13. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden. Mezi prodávajícími nebudou chybět herečka Jitka Čvančarová, modelka Pavlína Němcová nebo herečka Markéta Hrubešová.

Návštěvníkům akce nabídne nejen možnost obohatit svůj šatník o módní poklady, ale především zde získají neopakovatelný a hřejivý pocit, že přispěli na dobrou věc a podpořili léčbu handicapovaných klientů nadačního fondu.

Každoročně se této módní události zúčastní více než 500 lidí a díky jejich štědrosti se celková vybraná částka podstatně navyšuje. Zatímco v roce 2015 bylo vybráno více než 737 tisíc korun, v loňském roce byla dokonce překonána milionová hranice.Bylo podepsáno memorandum, které se zabývá budoucí podobou veřejných ploch v kampusu Albertov

Včera ve 22:06

V pondělí 24. září podepsala starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) dokument o spolupráci s Univerzitou Karlovou a hlavním městem Prahou. Memorandum, nazvané „O společném zájmu v oblasti kampusu Albertov“, zohledňuje požadavky, které vznesla právě Praha 2. 

Další články
Nahoru