dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Charitativní akce: v dětském centru se budou hledat velikonoční vejce
Ilustrační foto: Lotus Head / Wikimedia Commons

Charitativní akce: v dětském centru se budou hledat velikonoční vejce

V areálu Dětského centra při Thomayerově nemocnici (Sulická 120, Praha 4) se uskuteční již 3. ročník velikonoční charitativní akce „Najdi velikonoční vejce“.

V úterý 15. dubna ve 13 hodin se v centru sejdou zástupci několika firem i soukromé osoby, aby během prohlídky centra hledali ukrytá perníková vejce, jejichž hodnota bude podle barvy 500 až 2000 korun.

Příspěvek centru se bude odvíjet od toho, kolik vajec a v jaké hodnotě najdou. Celkový výtěžek 68 000 korun bude věnován na provoz dětského centra.

Akce se zúčastní jak soukromé osoby, tak zástupci několika firem, se kterými Thomayerova nemocnice dlouhodobě spolupracuje. Perníková vejce bude hledat například zastupitel Prahy 4 Martin Plíšek. Dorazí i zástupci několika firem, kterými jsou například Caleum, Stapro, ICZ, KTTP, Telconnect, Cetron a Kancelářské stroje.


Velikonoční trhy v centru Prahy rozezvučí dechový festival

7. dubna 2017 v 10:30

Velikonoční trhy v srdci české metropole roztančí v sobotu 8. dubna dechová hudba. Na dvě stovky hudebníků v doprovodu mažoretek projdou v průvodu centrem Prahy a společně si zahrají na pódiu Staroměstského náměstí. Zazní nejznámější písně předních českých i zahraničních skladatelů, jako jsou...

Na náměstí Republiky začaly jarní trhy

15. března 2017 ve 12:50

Na náměstí Republiky v centru Prahy začaly jarní trhy. Potrvají zde do 31. března, kdy je vystřídají velikonoční trhy. Návštěvníky čeká třicítka nově vytvořených prodejních stánků.

Velikonoční jarmark v Troji nabídne i tyčinky, na kterých si pochutnával prezident Masaryk

18. března 2016 v 07:21

V trojské botanické zahradě se po oba víkendové dny koná od 9 do 18 hodin jarmark. „Oslavte příchod jara a naučte se plést velikonoční pomlázky. Probouzející se přírodou se ponese například vůně čerstvě mleté kávy, grilovaného masa či koření. Nezapomeňte si prohlédnout i výstavu orchidejí, která...

Magistrát bude hostit velikonoční jarmark. Své výrobky představí školy i chráněné dílny

9. března 2016 v 07:23

Velikonoční jarmark s prezentacemi výrobků chráněných dílen, terapeutických skupin i ukázkami prací studentů pražských odborných škol se uskuteční ve středu 16. března od 9 do 17 hodin ve vestibulu Škodova paláce.

Jak vyznat originálně lásku či jiné sympatie? Napište vzkaz na vajíčko v srdci Prahy

3. dubna 2015 v 09:52

Návštěvníci Velikonočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze mohou napsat jakýkoliv vzkaz na barevné vajíčko a ozdobit jím některou z bříz. Na stromech v centru Prahy jich visí už stovky. Také v průběhu nadcházejících velikonočních svátků je všem zájemcům budou rozdávat dva maskoti v podobě...

Další články
Nahoru