Dnes Úterý - oblacno 3°C
Zítra Středa - oblacno 2°C
Úterý 18. 1. 2022
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Chaberskej válec všechny převálcoval a vyhrál fotbalový turnaj PragaCup
Chaberskej válec se raduje z vítězství v turnaji. Foto: PragaCup

Chaberskej válec všechny převálcoval a vyhrál fotbalový turnaj PragaCup

Po roční nucené koronavirové pauze se nedávno uskutečnil mezinárodní fotbalový turnaj PragaCup, kterému kralovali Chaberáci.

Turnaje ve sportovní hale Radotín se zúčastnilo celkem dvacet týmů. Čtrnáct bylo z Česka, nechyběli ani reprezentanti v malém fotbale a také hráči velkého fotbalu z druhé a třetí fotbalové ligy. 

Tradičně dorazili i hosté ze zahraničí. Čtyři týmy ze Slovenska, jeden z Anglie a jeden z Ukrajiny. 

Týmy byly rozlosovány po deseti do dopolední a odpolední kvalifikace. Do večerního play-off postoupilo osm nejlepších. 

Do večerního finále se probojovaly tyto týmy: 

FC Léčebna 

StarFucks

All Stars Hradec Králové

Chaberskej válec

Rumáci

FCK Minimax

FC Becherovka Přívrat

FC Meliss 

Stupně vítězů:

1. Chaberskej válec

2. Rumáci

3. FC Léčebna

4. FC Meliss 

První čtyři týmy si odvezly hodnotné ceny – poháry, sportovní vybavení, zážitkové vouchery a samozřejmě nechyběly ani ceny i pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje. Cenu z turnaje PragaCup si pak odvezl každý tým. 

Nejlepší hráč: Radim Dostál (FC Léčebna)

Nejlepší střelec: Ondřej Žežulka (FC Meliss)

Nejlepší brankář: Maksym Dikusar (Chaberskej válec) 

„Jsem rád, že jsme mohli po roční pauze, i když za přísných opatření, uspořádat mezinárodní turnaj PragaCup. Na turnaji jsme měli mimo jiné k dispozici i zkušený a početný organizační tým, profi rozhodčí se zkušenostmi z Mistrovství Evropy, profesionálního zdravotníka, moderátora, dj, hostesku, fotografa, kameramana a security. Turnaj se nesl v duchu fair-play a v přátelské atmosféře. Nikdo se vážně nezranil a turnaj si snad všichni hráči užili,“ uvedl hlavní organizátor Lukáč Řezníček. 

Další turnaj se uskuteční v sobotu 8. ledna v hale Milten v Milovicích. Podrobné informace na sociálních sítích PragaCup.


Autor: red

Praha 13 pomáhá podporovat zdravý životní styl

Včera ve 22:20

Praha 13 podporuje zdravý životní styl, a proto se nyní pod záštitou starosty Davida Vodrážky a radní Anety Ečekové Maršálové distribuuje zájemkyním o zdravotní cvičení dárkové vouchery MamiGym v hodnotě 100 korun s platností do konce roku 2022. Sleva je platná na skupinové lekce – zdravotní...

Sportovní víkend v Galerii Harfa

13. ledna 2022 v 17:05

Nadcházející víkend 14. – 16. ledna se v obchodním centru Galerie Harfa ponese v duchu sportovních výkonů. Pod střechou se potkají fanoušci cyklistiky, na střeše nákupního centra se odehrají finálová klání mladých hokejistů. 

Veřejnosti se znovu otevře letňanský bazén

8. ledna 2022 v 07:14

Finanční náročnost a technické problémy byly hlavními příčinami uzavření bazénu v Letňanech, který je důležitým sportovním zařízením jak pro městskou část Praha 18, tak i pro celé hlavní město. Za jeho udržení v provozu volali nejen jeho provozovatelé a občané žijící v okolí, ale i zástupci...

Na Sofijském náměstí se poprvé v historii bude bruslit

7. ledna 2022 v 10:39

Letos poprvé se podařilo vyslyšet přání obyvatel Prahy 12 a zřídit veřejné kluziště přímo na Sofijském náměstí. Oficiální otevření ledové plochy proběhne 10. ledna od 16 hodin za účasti představitelů radnice.

Další kluziště otevře Praha 1 u čapadla Hollar

4. prosince 2021 ve 12:07

Z letní openair náplavky s posezením se stala ledová plocha přímo v centru Prahy na Smetanově nábřeží. Kluziště bude otevřeno v pondělí 6. prosince.

Mikuláši, andělé a čerti budou uklízet Centrální park

2. prosince 2021 v 08:44

Odpadky, plechovky, plastové lahve nebo sáčky. To vše posbírají během a za běhu. Akce je vhodná pro běžící čerty, chodící Mikuláše i anděly s kočárkem.

Praha 5: Mikuláš na ledě

30. listopadu 2021 v 10:41

V neděli 5. prosince dopoledne se můžete těšit na Mikuláše, který dorazí v doprovodu čerta a anděla. O program se postarají i mladé krasobruslařky a hokejisti z Nikolajky.

Praha 5 otevře kluziště

26. listopadu 2021 v 19:48

Od 1. prosince si budete moci na náměstí 14. října v Praze 5 zabruslit.

Bruslete jako Jean Gabin a Louis de Funès, zve Praha 1

19. listopadu 2021 v 10:08

Na Střeleckém ostrově se začne bruslit 1. prosince.

Discovery slaví milník na cestě k Zimním olympijským hrám

26. října 2021 ve 21:56

U příležitosti milníku 100 dní do Pekingu 2022 představila společnost Discovery své plány zahrnující nové pořady, které se budou vysílat během zimní sportovní sezóny až do Zimních olympijských her. Discovery dále rozšiřuje své renomé „Domova olympijských her v Evropě“ – rozsáhlá nabídka živých...

Další články
Nahoru