dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Cestující napadla průvodčí, dostat agresivní ženu z vlaku bylo náročné. U plivanců to neskončilo

Cestu vlakem zpestřila svému okolí žena, která byla pod vlivem alkoholu. Vulgární chování se stupňovalo a přerostlo do agresivity. Zasahovat museli strážníci městské policie.

Ve středu večer hlídka strážníků z Prahy 9 jela na základě oznámení na nádraží Vysočany, kam měl přijet vlak s cestující, která je agresivní a fyzicky napadla průvodčí. O pomoc žádal personál vlaku.

Sedmapadesátiletá žena, která byla zjevně pod vlivem alkoholu, odmítala vlakovou soupravu opustit. Strážníky se pokusila několikrát napadnout, křičela, kousala a plivala kolem sebe. Byla jí přiložena pouta a za pomocí hmatů a chvatů byla vyvedena z vlaku.

Na místo se dostavil příbuzný, který uvedl, že žena užívá léky na deprese. Jeho přítomnost však na chování dotyčné neměla žádný vliv a útočila dále. Byla přivolána záchranná služba, která rozhodla o převozu do nemocnice.

Lékaři následně rozhodli o umístění na protialkoholní záchytnou stanici. Ženě bylo naměřeno orientační dechovou zkouškou téměř 1,8 ‰ alkoholu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru