Dnes Úterý - bourky 17°C
Zítra Středa - oblacno 22°C
Úterý 28. 5. 2024
Svátek má Vilém
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cestujete? Nezapomínejte na pohodlné  botasky!
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: archiv

Cestujete? Nezapomínejte na pohodlné botasky!

Při plánování svého výletu se často soustředíme na správnou volbu oblečení či ubytování. A přitom jsou to právě boty, které mohou do velké míry ovlivnit naše zážitky a celkovou pohodu. Proto nezapomínejte na komfortní pár obuvi, který zpříjemní vaši dovolenou.

Dobře padnoucí tenisky jsou základem nejen každého úspěšného výletu, ale také obyčejného dne. Proto si nenechte zkazit radost a sáhněte po osvědčené značce, která spojuje design, funkčnost a pohodlí.

Botasky vhodné pro každou příležitost

Botasky jsou nejen ideální obuví pro vaše dobrodružství, ale hodí se pro každou příležitost. Díky unikátnímu provedení jsou vhodné jak do nerovného terénu, tak pro toulky městem. Tak se vydejte prozkoumat své okolí s obuví, která zajistí spolehlivou podporu vašim chodidlům! 

Nejen dámské, ale také pánské botasky nabízí širokou škálu provedení. Elegantní bílé tenisky si můžete obout do neformálního pracovního prostředí, které je v dnešní době čím dál rozšířenější. Jednoduše je zkombinujte s košilí a kalhotami a budete mít postaráno o pohodlný outfit. Nebo vsaďte na veselé a výrazné barvy, které vám navodí dobrou náladu už při pouhém pohledu!

A co dámské tenisky?

Jste příznivkyní sportu? Na Rieker-eshop.cz naleznete rozmanitou obuv, se kterou zazářite na skupinových fitness lekcích. A protože sportovní tenisky jsou základem úspěšného tréninku, dejte si na výběru vhodné obuvi záležet.

botasky

Možností je ale mnohem více. Tenisky na platformě vás překvapí svým neobvyklým a svěžím vzhledem, který poskytne příjemnou změnu od klasického provedení. Pozornost věnujte také teniskám na klínku. U obou zmíněných variant nemusíte mít strach, že by podrážka měla negativní vliv na váš komfort. Naopak, díky technologii Antistress budou vaše došlapy ještě lehčí. A pokud u vás vede univerzální obuv, pak by vám neměly chybět černé tenisky, které obujete opravdu ke všemu.

Máte ve výběru jasno?

Ať už pokukujete po botaskách, mokasínách nebo jiné pohodlné obuvi,  Rieker je značka, která obuje celou vaši rodinu. Podstatné je, abyste se v nich cítili dobře a mohli se na ně spolehnout. Tak už víte, se kterými botami si uděláte radost?


Den zdraví v Praze 5 na radnici

26. května 2024 v 08:51

Nechte si zdarma otestovat své zdraví ve středu 29. května mezi 13:00 – 17:00 hodinou v jednacím sále zastupitelstva radnice Prahy 5.

V Galerii 1 je nová kavárna

23. května 2024 ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Kde končí zdravé nasazení a nastává neřešený problém? České pracovní prostředí je tavicím kotlem všemožných závislostí

21. května 2024 v 16:17

O závislostech na pracovišti se v dnešní době stále příliš nemluví, přitom je toto téma aktuálnější než kdy dříve. Rapidně totiž přibývá těch, kteří práci obětují příliš mnoho, ale i těch, kteří si mezi své kolegy přinášejí jiné látkové závislosti zvenčí. V obou případech je to pomyslná prohra jak...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

20. května 2024 v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Další články
Nahoru