Dnes Pátek - obcasny-dest 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Cestujete? Nezapomínejte na pohodlné  botasky!
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: archiv

Cestujete? Nezapomínejte na pohodlné botasky!

Při plánování svého výletu se často soustředíme na správnou volbu oblečení či ubytování. A přitom jsou to právě boty, které mohou do velké míry ovlivnit naše zážitky a celkovou pohodu. Proto nezapomínejte na komfortní pár obuvi, který zpříjemní vaši dovolenou.

Dobře padnoucí tenisky jsou základem nejen každého úspěšného výletu, ale také obyčejného dne. Proto si nenechte zkazit radost a sáhněte po osvědčené značce, která spojuje design, funkčnost a pohodlí.

Botasky vhodné pro každou příležitost

Botasky jsou nejen ideální obuví pro vaše dobrodružství, ale hodí se pro každou příležitost. Díky unikátnímu provedení jsou vhodné jak do nerovného terénu, tak pro toulky městem. Tak se vydejte prozkoumat své okolí s obuví, která zajistí spolehlivou podporu vašim chodidlům! 

Nejen dámské, ale také pánské botasky nabízí širokou škálu provedení. Elegantní bílé tenisky si můžete obout do neformálního pracovního prostředí, které je v dnešní době čím dál rozšířenější. Jednoduše je zkombinujte s košilí a kalhotami a budete mít postaráno o pohodlný outfit. Nebo vsaďte na veselé a výrazné barvy, které vám navodí dobrou náladu už při pouhém pohledu!

A co dámské tenisky?

Jste příznivkyní sportu? Na Rieker-eshop.cz naleznete rozmanitou obuv, se kterou zazářite na skupinových fitness lekcích. A protože sportovní tenisky jsou základem úspěšného tréninku, dejte si na výběru vhodné obuvi záležet.

botasky

Možností je ale mnohem více. Tenisky na platformě vás překvapí svým neobvyklým a svěžím vzhledem, který poskytne příjemnou změnu od klasického provedení. Pozornost věnujte také teniskám na klínku. U obou zmíněných variant nemusíte mít strach, že by podrážka měla negativní vliv na váš komfort. Naopak, díky technologii Antistress budou vaše došlapy ještě lehčí. A pokud u vás vede univerzální obuv, pak by vám neměly chybět černé tenisky, které obujete opravdu ke všemu.

Máte ve výběru jasno?

Ať už pokukujete po botaskách, mokasínách nebo jiné pohodlné obuvi,  Rieker je značka, která obuje celou vaši rodinu. Podstatné je, abyste se v nich cítili dobře a mohli se na ně spolehnout. Tak už víte, se kterými botami si uděláte radost?


Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Praha v rámci programu v oblasti zdravotnictví podpoří rozvoj paliativní péče

4. září 2023 v 15:22

Rada hl. m Prahy na svém pondělním jednání schválila vyhlášení Programu podpory v oblasti zdravotnictví pro rok 2024. Předpokládaný objem finančních prostředků určených pro tento účel je 67,5 milionů korun. Cílem záměru je prostřednictvím dotací podpora osob dlouhodobě nemocných nebo s postižením...

Další články
Nahoru