dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Cestovala autobusem, z kabelky jí čouhal nůž a bankovky

Ve čtvrtek dopoledne bylo telefonicky oznámeno na tísňovou linku „156“, že v jednom z obchodních domů v ulici Hlavní došlo k loupežnému přepadení prodejny papírnictví. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků z Prahy 4, která kontaktovala přepadenou prodavačku.

Ta jim sdělila, že do obchodu vešla neznámá žena a s nožem v ruce po ní požadovala finanční hotovost. Prodavačka odmítla. To pachatelku odradilo natolik, že z místa utekla. Strážníkům sdělila přesný popis pachatelky. Strážníci ihned celou věc oznámili Policii ČR.

O chvíli později přijala městská policie informaci od Policie ČR, že v ulici Dunická došlo k dalšímu loupežnému přepadení. Tentokrát obchodu s tabákovými výrobky. Popis pachatelky i způsob přepadení byl stejný. O pár minut později si strážník hlídkující na motocyklu povšiml ženy, která odpovídala popisu pachatelky. Nastoupila do autobusu.

Strážník vyrozuměl své kolegy a vydal se za ním. Žena na další zastávce vystoupila. Strážník k ní přistoupil s výzvou k prokázání totožnosti. Při prokazování totožnosti byla velmi nervózní a z kabelky jí vykukovaly bankovky i nůž.

Strážník po ženě požadoval vysvětlení k celé věci a žena se mu k oběma loupežným přepadením přiznala. Na místo byla přivolána Policie ČR. Ta si na místě případ převzala k dalšímu šetření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru