dnes
Středa - polojasno
22°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
26°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
26°C
Pražské krimi

Cestou domů rozbíjel zrcátka a ohýbal stěrače

Dnes, krátce po druhé hodině ráno, vyslal operační důstojník motorizovanou hlídku do ulice Pplk. Sochora v Praze 7, kde neznámý muž ničil zaparkovaná vozidla.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky dorazili na místo běhen několika minut, ale muž se v uvedené ulici již nenacházel. Hlídka začala pročesávat přilehlé okolí a během chvíle muže odpovídajícího popisu dohledala.

Jedna z oznamovatelek policistům ukázala videozáznam na mobilním telefonu, kde byl vidět podezřelý, jak poškozuje vozidla. Na základě těchto skutečností se muž k činu přiznal a uvedl, že měl velký vztek, který řešil tímto způsobem. Dále uvedl, že jednání lituje a je ochoten vše napravit a škodu uhradit.

Policisté na místě nalezli osm poničených vozidel, která měla rozbitá zrcátka a ohnuté stěrače. Předběžná škoda byla odhadnuta na částku značně přesahující pět tisíc korun.

Třiadvacetiletého podezřelého zadrželi a předvedli na policejní služebnu k provedení dalších úkonů. Ještě před eskortou se muž podrobil dechové zkoušce, nadýchal přes 1,7 promile alkoholu.

Celý případ je v tuto chvíli prošetřován pro podezření z trestných činů výtržnost a poškození cizí věci, za což v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

Včera ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Cizinec jako nelegální řidič alternativní taxislužby

28. června 2019 v 18:06

Taxi tým pražské městské policie řešil případ cizince, který řídil vozidlo sdílené alternativní taxislužby a využíval cizí průkaz řidiče. Navíc se zjistilo, že je s ním vedeno řízení o vyhoštění z České republiky

Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Další články
Nahoru