dnes
Pondělí - zatazeno
10°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
15°C
pozítří
Středa - polojasno
17°C
Pražské krimi

Cestou domů rozbíjel zrcátka a ohýbal stěrače

Dnes, krátce po druhé hodině ráno, vyslal operační důstojník motorizovanou hlídku do ulice Pplk. Sochora v Praze 7, kde neznámý muž ničil zaparkovaná vozidla.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky dorazili na místo běhen několika minut, ale muž se v uvedené ulici již nenacházel. Hlídka začala pročesávat přilehlé okolí a během chvíle muže odpovídajícího popisu dohledala.

Jedna z oznamovatelek policistům ukázala videozáznam na mobilním telefonu, kde byl vidět podezřelý, jak poškozuje vozidla. Na základě těchto skutečností se muž k činu přiznal a uvedl, že měl velký vztek, který řešil tímto způsobem. Dále uvedl, že jednání lituje a je ochoten vše napravit a škodu uhradit.

Policisté na místě nalezli osm poničených vozidel, která měla rozbitá zrcátka a ohnuté stěrače. Předběžná škoda byla odhadnuta na částku značně přesahující pět tisíc korun.

Třiadvacetiletého podezřelého zadrželi a předvedli na policejní služebnu k provedení dalších úkonů. Ještě před eskortou se muž podrobil dechové zkoušce, nadýchal přes 1,7 promile alkoholu.

Celý případ je v tuto chvíli prošetřován pro podezření z trestných činů výtržnost a poškození cizí věci, za což v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Další články
Nahoru