Dnes Sobota - prehanky-dest 20°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 22°C
Sobota 25. 5. 2024
Svátek má Viola
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cesta Asombroso a oblíbené produkty Osmanyho Laffity
Osmany Laffita. Foto: www.asombroso.cz

Cesta Asombroso a oblíbené produkty Osmanyho Laffity

Asombroso, značka světoznámého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, vznikla v roce 2018. Klíčem k ní byl sen o propojení módy, krásy a kosmetiky, který se Osmanymu zdál přibližně dva roky předtím. Dnes je značka Asombroso známá, oblíbená a nabízí velký výběr kvalitní kosmetiky, ale také působivé parfémy, stylovou módu a luxusní povlečení.

Jaká byla cesta Asombroso?

Od snu k realitě to byla cesta dlouhá, místy trnitá, ale krásná. Jako první vznikly parfémy, dnešní The Black for Woman a The Black for Man. Následovala pleťová a tělová kosmetika a bio raw pleťové oleje

Během prvního roku se ukázalo, že velké množství produktů je pro zákazníky spíše matoucí, a tak se zrodila řada The One – to jedinečné a nejlepší, co může Asombroso nabídnout. 

Následovala řada pro péči při a po opalování Sun Protect a v roce 2020 druhý parfém The Dream for Woman pro dámy a The Dream for Man pro pány.

Čas běžel a Asombroso se zapsalo do srdcí mnoha zákazníků. „A já jsem zatoužil po něčem novém. A tak v roce 2022 vznikly dvě další kolekce: volnočasová móda City Cool a luxusní povlečení Feel Home Mi Casa,“ doplňuje Osmany. 

A jak vznikl nejnovější parfém The Noble? „Potřebuji neustále něco tvořit. To je to, co mi dodává energii a přináší radost. Moje parfémy měly vždy velký úspěch. Snažím se, aby každá vůně byla osobitá a samozřejmě jiná než ty předchozí. Dostával jsem stále mnoho dotazů, kdy už konečně bude další vůně. A tak vznikla noblesní a elegantní The Noble,“ vysvětluje Osmany Laffita. 

Bez kterých produktů Asombroso se sám Osmany Laffita neobejde?

„I na cestách je vždy důležité začínat s důkladným čištěním pleti. Proto mám s sebou vždy čistící mléko The One Skin Cleansing Milk a pleťovou vodu The One Skin Cleansing Water. Bez důkladného vyčištění pleti totiž jakákoliv další péče nefunguje tak, jak má. Pak pokračuji s hydratací všech vrstev pleti. Používám tedy liftingové sérum The One Lifting Serum, pleťový kolagen The One Collagen Emulsion a nakonec všemi milovaný liftingový krém Snake Cream. Také s sebou ještě vždy vozím hydratační tělový kolagen,“ prozrazuje sám autor značky Osmany Laffita. 

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Výrobky Asombroso zaručeně nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky. Produkty Asombroso najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku pak navíc i v parfumeriích Fann.


Autor: TZ, red

V Galerii 1 je nová kavárna

23. května 2024 ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

20. května 2024 v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Další články
Nahoru