dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Česká pošta otevřela novou pobočku ve Florentinu
Otevření pobočky České pošty ve Florentinu. Foto: MČ Praha 1

Česká pošta otevřela novou pobočku ve Florentinu

Pobočka České pošty v obchodně administrativním centru Florentinum nabídne svým zákazníkům plnohodnotné poštovní služby s parametry pobočky dle nejnovějších trendů v jednotném vizuálním stylu.

Pražské obchodně administrativní centrum Florentinum je umístěno v těsné blízkosti stanic metra linek B a C – Náměstí republiky a Florenc. V této lokalitě je vysoká koncentrace zákazníků. Oproti současné pobočce Praha 02 v Petrské ulici, která se uzavře, se tak výrazně navýší obchodní potenciál pošty.

Pobočka také zajistí své služby pro nájemníky centra včetně jejich cca 3500 zaměstnanců. Komfortní prostředí poskytuje zákazníkům hala pro veřejnost o rozloze 50 m2. Celková rozloha pobočky pak je 129 m2. Pro klienty je k dispozici dětský koutek, diskrétní zóna, více míst k sezení, prostor pro vypsání poukázek, podacích lístků apod.

Pobočka se skládá ze tří univerzálních přepážek, hodiny pro veřejnost jsou v rozsahu od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00. Lidé mohou využít například služby Czech POINT. Pobočka má bezbariérový přístup.


Další články
Nahoru