dnes
Sobota - prehanky-dest
21°C
zítra
Neděle - polojasno
26°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
28°C
Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko
Ne všichni míří do Thajska za krásami architektury a přírody. Ilustrační foto: Joachim Bär / Freeimages.com

Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko

Přibližně 5 procent českých žen směřuje do Tuniska za účelem sexu, což znamená několik tisíc Češek ročně. Některé české ženy dokonce kupují zájezdy do Tuniska za tímto účelem i několikrát ročně. Ukázal to dřívější průzkum mezi cestovního kancelářemi.

Tuniští muži se velmi aktivně seznamují s cizinkami, jelikož místní ženy odmítají předmanželský sex. Evropské ženy se tak nemusí vůbec snažit a zažívají pozornost, na kterou nejsou často ve své vlasti zvyklé.

Dalším motivací pro tyto cesy je fakt, že zájezdy do Tuniska patří ze zájezdů k moři k těm levnějším. Tunisko je levná země, náklady na pobyt tak nejsou velké. Tunisko je populárním cílem sexuální turistiky také pro západoevropské ženy, často středního věku. Až s větším odstupem následuje z hlediska popularity Egypt.

Pro české muže je hlavní sexuální destinací Thajsko a z průzkumu vyplývá, že až třetina českých mužů zažije při pobytu sexuální zkušenost, to znamená několik tisíc českých mužů ročně. Pro mnohé z nich sice není sexuální turistika původním cílem návštěvy Thajska, avšak podlehnou nabídce na místě.

Dalšími destinacemi, kde čeští muži realizují sexuální turistiku, jsou například Kuba, Brazílie, Jamajka a Filipíny, avšak v mnohem menších počtech než v případě vyhlášeného Thajska. Pohlavní nemocí si při tomto druhu turistiky často nakazí dobře situovaní čeští muži, kteří si mohou tyto zahraniční cesty finančně dovolit.


Tipy na správné třídění odpadu po letním pikniku či zahradní grilovačce

2. srpna 2020 v 07:02

Plastové obaly od olejových marinád, jednorázové kelímky, plynové kartuše nebo obaly opalovacích krémů patří k těm odpadům, které vznikají primárně během letního grilování, pikniků nebo při kempování. Pražské služby přináší sérii tipů, jak tyto odpadní komodity správně...

Charitativní závod RUN for HELP zajistil rehabilitační pobyt pro lidi po amputaci

30. července 2020 v 11:38

I letos Rehabilitační klinika Malvazinky podpořila charitativní běžecký závod pro celou rodinu příhodně pojmenovaný RUN for HELP. Akce se uskutečnila v sobotu 25. července na Letné za podpory Prahy 7 .   

Další články
Nahoru