dnes
Pondělí - zatazeno
21°C
zítra
Úterý - prehanky-dest
22°C
pozítří
Středa - dest
19°C
Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko
Ne všichni míří do Thajska za krásami architektury a přírody. Ilustrační foto: Joachim Bär / Freeimages.com

Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko

Přibližně 5 procent českých žen směřuje do Tuniska za účelem sexu, což znamená několik tisíc Češek ročně. Některé české ženy dokonce kupují zájezdy do Tuniska za tímto účelem i několikrát ročně. Ukázal to dřívější průzkum mezi cestovního kancelářemi.

Tuniští muži se velmi aktivně seznamují s cizinkami, jelikož místní ženy odmítají předmanželský sex. Evropské ženy se tak nemusí vůbec snažit a zažívají pozornost, na kterou nejsou často ve své vlasti zvyklé.

Dalším motivací pro tyto cesy je fakt, že zájezdy do Tuniska patří ze zájezdů k moři k těm levnějším. Tunisko je levná země, náklady na pobyt tak nejsou velké. Tunisko je populárním cílem sexuální turistiky také pro západoevropské ženy, často středního věku. Až s větším odstupem následuje z hlediska popularity Egypt.

Pro české muže je hlavní sexuální destinací Thajsko a z průzkumu vyplývá, že až třetina českých mužů zažije při pobytu sexuální zkušenost, to znamená několik tisíc českých mužů ročně. Pro mnohé z nich sice není sexuální turistika původním cílem návštěvy Thajska, avšak podlehnou nabídce na místě.

Dalšími destinacemi, kde čeští muži realizují sexuální turistiku, jsou například Kuba, Brazílie, Jamajka a Filipíny, avšak v mnohem menších počtech než v případě vyhlášeného Thajska. Pohlavní nemocí si při tomto druhu turistiky často nakazí dobře situovaní čeští muži, kteří si mohou tyto zahraniční cesty finančně dovolit.


Nápojové plechovky, kelímky, krabice od pizzy. Odpadový průvodce do města i na cesty

5. srpna 2019 v 08:13

K letním měsícům neodmyslitelně patří dovolené a venkovní aktivity. Dlouhé letní večery přímo lákají k piknikům nebo objednávání jídla prostřednictvím rozvážkových společností. V domácnostech se tak nad rámec běžné produkce hromadí i specifické odpady jako například jídelní obaly, staré...

Babí léto v kurzech kreativní dílny Aladine

1. srpna 2019 ve 13:34

Opravdu si myslíte, že s nástupem září končí zábava a začínají jen samé povinnosti? Kdepak! Babí léto je plné inspirace a barev! Přijďte se o tom přesvědčit do kurzů kreativní dílny Aladine.

Další články
Nahoru