dnes
Středa - polojasno
9°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
12°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
14°C
Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko
Ne všichni míří do Thajska za krásami architektury a přírody. Ilustrační foto: Joachim Bär / Freeimages.com

Češi holdují sexuální turistice. Pro ženy je nej destinací Tunisko, pro muže Thajsko

Přibližně 5 procent českých žen směřuje do Tuniska za účelem sexu, což znamená několik tisíc Češek ročně. Některé české ženy dokonce kupují zájezdy do Tuniska za tímto účelem i několikrát ročně. Ukázal to dřívější průzkum mezi cestovního kancelářemi.

Tuniští muži se velmi aktivně seznamují s cizinkami, jelikož místní ženy odmítají předmanželský sex. Evropské ženy se tak nemusí vůbec snažit a zažívají pozornost, na kterou nejsou často ve své vlasti zvyklé.

Dalším motivací pro tyto cesy je fakt, že zájezdy do Tuniska patří ze zájezdů k moři k těm levnějším. Tunisko je levná země, náklady na pobyt tak nejsou velké. Tunisko je populárním cílem sexuální turistiky také pro západoevropské ženy, často středního věku. Až s větším odstupem následuje z hlediska popularity Egypt.

Pro české muže je hlavní sexuální destinací Thajsko a z průzkumu vyplývá, že až třetina českých mužů zažije při pobytu sexuální zkušenost, to znamená několik tisíc českých mužů ročně. Pro mnohé z nich sice není sexuální turistika původním cílem návštěvy Thajska, avšak podlehnou nabídce na místě.

Dalšími destinacemi, kde čeští muži realizují sexuální turistiku, jsou například Kuba, Brazílie, Jamajka a Filipíny, avšak v mnohem menších počtech než v případě vyhlášeného Thajska. Pohlavní nemocí si při tomto druhu turistiky často nakazí dobře situovaní čeští muži, kteří si mohou tyto zahraniční cesty finančně dovolit.


Bulovka pomáhá maminkám po porodu

17. října 2020 v 07:08

Porodnice Nemocnice Na Bulovce se zapojila do inovativního programu včasného zachycení psychosociálního stresu a duševních poruch u maminek po porodu.

Sladké děti: Praha 15 podpořila vydání knihy

14. října 2020 v 09:32

V rámci letošních Dnů Prahy 15 přispívali občané na vydání 3. dílu knihy s názvem Naděje nikdy nekončí.

Pražští záchranáři se začali dobrovolně očkovat proti chřipce

13. října 2020 v 08:21

Lékaři Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy začali očkovat své kolegyně a kolegy proti chřipce. Záchranka zajistila vakcíny pro všechny zaměstnance, kteří o dobrovolné očkování projevili zájem. Cílem je zachovat akceschopnost v poskytování péče pacientům v době pandemie covid-19 i při...

Další články
Nahoru