Červnové vítání občánků v Galerii 14
2. června 2026 11:02
Rodiče a jejich nejmenší přivítala radní MUDr. Kateřina Pavlíčková, která ve svém milém a srdečném projevu popřála dětem pevné zdraví, šťastný život a vyrůstání v prostředí plném lásky, porozumění a bezpečí. Zároveň popřála rodičům mnoho radosti z jejich nové životní role.
Každý malý občánek obdržel drobný památeční dárek jako připomínku tohoto výjimečného dne.
Děkujeme všem rodinám za účast a přejeme jim, aby jejich společná cesta životem v Praze 14 byla naplněna radostí, spokojeností a krásnými okamžiky, informuje radnice.

Přidejte si nás na domovskou