Dnes Sobota - zatazeno 12°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 8°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Advent v Praze

Centrum Černý Most zve diváky na tradiční Vánoční lední show

Vánoční program Centra Černý Most odstartuje v sobotu 20. listopadu Vánoční lední show. Sváteční výzdoba Centra je inspirována anglosaskými motivy v odstínech sytě červené, zelené a zlaté. Největší atrakcí je Vánoční dům – interaktivní prolézačka o rozměrech skutečného rodinného domu přímo na Central Plaza. 

Zákazníci se mohou těšit i na mikulášskou nadílku či živý Betlém. Těšně před svátky si pak zájemci mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové, a podpořit tak nadační fond YogaHelp.

Každou adventní neděli počínaje 28. listopadem se zákazníci mohou těšit na vystoupení gospelových sborů.

Vánoční lední show
Už po třetí pořádá Centrum Černý Most předvánoční multimediální krasobruslařskou show. V sobotu 20. listopadu od 17 hodin čeká na všechny diváky nabité akrobatické vystoupení v podání mistra republiky v kategorii tanečních párů Martina Šimečka, bývalé reprezentantky Kateřiny Macounové, týmu SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského krasobruslařského titulu Natalie Orlové a parkourového kolektivu In Motion Academy Pavla Cibulky. Show zakončí rozsvícení vánočního stromu a vánoční nadílka pro zákazníky.

Mikuláš v Centru i na ledě
Venkovní veřejné kluziště bude v provozu od pátku 12. listopadu minimálně do konce ledna. V neděli 5. prosince ho navíc mezi 18.30 a 19.30 navštíví Mikuláš se svou družinou. Děti vybavené tematickým kostýmem si s Mikulášem v té době zabruslí zdarma. Ještě předtím, v čase od 15 do 18 hodin, se bude koledovat přímo v Centru a těšit se mohou všechny hodné děti.

Charitativní balení vánočních dárků
Těsně před Vánoci, ve dnech od 20. do 23. prosince, se pak u balení dárků pro zákazníky v Centru Černý Most vystřídají známé tváře – influenceři Dva tátové, zpěvačka Jitka Boho či herečky Lucie Benešová a Petra Špindlerová. Výtěžek z akce půjde na podporu nadačního fondu YogaHelp, se kterým Centrum spolupracuje už několik let. Do konce listopadu mohou zákazníci Centra Černý Most v rámci akce Giving Tuesday pomoci také klientům komunitního centra Neposeda zapojením do společné sbírky. 
Autor: TZ, red

Štědrá bohoslužba na Veronském náměstí

23. prosince 2022 v 07:14

Bohoslužba se bude se konat venku na Veronském náměstí s následným rozdáváním dárečků a vánočního punče kolemjdoucím.

Betlémské světlo v kostele sv. Václava

22. prosince 2022 ve 21:12

Dnes převzala Monika Shaw Salajová – místostarostka Prahy 5 od skautů na Okrouhlíku Betlémské světlo a společně s farářem rozsvítila v kostele sv. Václava.

Praha 13: Česká mši vánoční ve Stodůlkách

22. prosince 2022 ve 12:51

V neděli 25. prosince uslyšíte Českou mši vánoční. Účinkuje Stodůlecký chrámový pěvecký sbor s hosty a orchestrem. Řídí Jiří Kubík.

Praha 6: Bruslení na zimním stadionu HC Hvězda Praha

22. prosince 2022 ve 12:34

Bruslit na zimním stadionu HC Hvězda Praha můžete i během svátků.  

Pro Betlémské světlo na Jižní Město

21. prosince 2022 v 18:19

Betlémské světlo je jedním z novodobých symbolů Vánoc, který vznikl v roce 1986 v Rakousku. Z Betléma se světlo letecky přepravuje do Vídně.  Odtud světlo rakouští skauti předávají do celé Evropy.

Pro Betlémské světlo na Okrouhlík

21. prosince 2022 v 10:09

Betlémské světlo doputovalo na Prahu 5 a přijít si pro něj můžete ve čtvrtek 22. prosince přímo ke skautům na Okrouhlík.

Praha 6 zve na poslední trh této sezóny

21. prosince 2022 v 07:05

Ve čtvrtek se koná na Kulaťáku úplně poslední trh této sezóny. Na místě bude zelenina nejen do bramborového salátu, pečivo, káva, občerstvení tak, jako vždy! Jediná změna se týká doby konání, kdy trhy začínají standardně v 8 ale končí až v 16 hodin.

Další články
Nahoru