Dnes Sobota - oblacno 9°C
Zítra Neděle - zatazeno 4°C
Sobota 26. 11. 2022
Svátek má Artur
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Advent v Praze

Centrum Černý Most zve diváky na tradiční Vánoční lední show

Vánoční program Centra Černý Most odstartuje v sobotu 20. listopadu Vánoční lední show. Sváteční výzdoba Centra je inspirována anglosaskými motivy v odstínech sytě červené, zelené a zlaté. Největší atrakcí je Vánoční dům – interaktivní prolézačka o rozměrech skutečného rodinného domu přímo na Central Plaza. 

Zákazníci se mohou těšit i na mikulášskou nadílku či živý Betlém. Těšně před svátky si pak zájemci mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové, a podpořit tak nadační fond YogaHelp.

Každou adventní neděli počínaje 28. listopadem se zákazníci mohou těšit na vystoupení gospelových sborů.

Vánoční lední show
Už po třetí pořádá Centrum Černý Most předvánoční multimediální krasobruslařskou show. V sobotu 20. listopadu od 17 hodin čeká na všechny diváky nabité akrobatické vystoupení v podání mistra republiky v kategorii tanečních párů Martina Šimečka, bývalé reprezentantky Kateřiny Macounové, týmu SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského krasobruslařského titulu Natalie Orlové a parkourového kolektivu In Motion Academy Pavla Cibulky. Show zakončí rozsvícení vánočního stromu a vánoční nadílka pro zákazníky.

Mikuláš v Centru i na ledě
Venkovní veřejné kluziště bude v provozu od pátku 12. listopadu minimálně do konce ledna. V neděli 5. prosince ho navíc mezi 18.30 a 19.30 navštíví Mikuláš se svou družinou. Děti vybavené tematickým kostýmem si s Mikulášem v té době zabruslí zdarma. Ještě předtím, v čase od 15 do 18 hodin, se bude koledovat přímo v Centru a těšit se mohou všechny hodné děti.

Charitativní balení vánočních dárků
Těsně před Vánoci, ve dnech od 20. do 23. prosince, se pak u balení dárků pro zákazníky v Centru Černý Most vystřídají známé tváře – influenceři Dva tátové, zpěvačka Jitka Boho či herečky Lucie Benešová a Petra Špindlerová. Výtěžek z akce půjde na podporu nadačního fondu YogaHelp, se kterým Centrum spolupracuje už několik let. Do konce listopadu mohou zákazníci Centra Černý Most v rámci akce Giving Tuesday pomoci také klientům komunitního centra Neposeda zapojením do společné sbírky. 
Autor: TZ, red

Praha 5 rozsvítí vánoční strom na Tilleho náměstí

Dnes v 11:43

Praha 5 zve na slavnostní rozsvícení vánočního stromku na Barrandově, na Tilleho náměstí.

V Praze 6 se v neděli rozsvítí tři stromy

Dnes v 11:03

Praha 6 zve na další slavnostní rozsvícení vánočních stromků. Tři stromky se rozsvítí v neděli 27. listopadu.

Mikulášská nadílka v Praze 9

Včera v 15:48

V pondělí 5. prosince zve Praha 9 od 15:30 do zahradní restaurace Park Podviňák v Kovanecké ulici.

Na Andělu se rozsvítí vánoční stromek

Včera v 11:32

Praha 5 zve na slavnostní rozsvícení vánočního stromku před kostelem sv. Václava na Andělu.

Praha 6 zítra rozsvítí první dva stromky

Včera v 10:52

Praha 6 zve na slavnostní rozsvícení vánočních stromků. První dva stromky se rozsvítí v sobotu 26. listopadu u KC Kaštan a ve Vokovicích.

Praha 2: Otevření kluziště v Grébovce

Včera v 10:06

Ve čtvrtek 1. prosince v 17 hodin zahájí Praha 2 bruslařskou sezónu v Grébovce. Před tím, než se rozjedete po ledové ploše, vás čeká krasobruslařské vystoupení.

Zoo Praha v neděli rozsvítí vánoční strom

Včera v 09:25

V neděli 27. listopadu Zoo Praha slavnostně rozsvítí vzrostlou kanadskou jedli na Veselovského louce poblíž expozice gibonů stříbrných.  Návštěvníci se mohou těšit na průvod, betlém, vánoční koledy v provedení dětského pěveckého sboru a také hosta – herečku, zpěvačku a moderátorku Terezu...

Praha 1: Na Malostranském náměstí se rozsvítí stromek

Včera v 09:20

Ve středu 30. listopadu se v 17 hodin na Malostranském náměstí rozsvítí stromek.

Výstava: Betlémy – živá tradice

Včera v 08:34

Muzeum města Prahy pořádá v Zámeckém areálu Ctěnice výstavu věnovanou tradici betlémářství. Výstava je připravená ve spolupráci se Spolkem českých betlémářů a seznamuje návštěvníky s tradicí stavění betlémů, která je na našem území dosud živá. Představuje pestrou škálu materiálů, jejich užití...

Rozsvícení vánočního stromku v Rajské zahradě

24. listopadu 2022 v 11:31

Radnice Prahy 14 zve děti i dospělé na slavnostní rozsvícení vánočního stromku do Rajské zahrady. Představitelé Prahy 14 ve středu 30. listopadu v 17:15 pronesou vánoční slovo a přivítají všechny na slavnosti. Ještě před tím uslyšíte koncert a děti se mohou těšit na...

Praha 1 zve na rozsvícení stromku na Betlémském náměstí

24. listopadu 2022 v 09:12

Na Betlémském náměstí se v úterý 29. listopadu rozsvítí stromek v 17 hodin.

Mariánské náměstí ožije předvánoční atmosférou

23. listopadu 2022 ve 22:42

Vánoce na Mariánském začnou v pátek 25. listopadu. V 11 hodin je slavnostně zahájí pražský primátor Zdeněk Hřib a čas do setmění, kdy se rozsvítí vánoční strom, vyplní kulturní program na pódiu.

Újezd rozsvítí vánoční osvětlení, nebude chybět fireshow

23. listopadu 2022 v 19:27

Pražská městská část Újezd nad Lesy se chystá na adventní čas. A předvánoční doba by nebyla kompletní bez rozsvícení stromečku. To se v Újezdě odehraje 27. listopadu od 17 hodin v parku před Masarykovou základní školou. A letos to bude ve velkém stylu: návštěvníci se mohou těšit na fireshow,...

Vánoce s Devítkou

23. listopadu 2022 v 16:03

Setkání v adventním čase připravila Praha 9 ve spolupráci s místními spolky, zájmovými organizacemi a školami. O adventní náladu například v parku Václavka se již tradičně stará Spolek za veselejší Střížkov.

Další články
Nahoru