Dnes Sobota - prehanky-dest 24°C
Zítra Neděle - skorojasno 29°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Advent v Praze

Centrum Černý Most zve diváky na tradiční Vánoční lední show

Vánoční program Centra Černý Most odstartuje v sobotu 20. listopadu Vánoční lední show. Sváteční výzdoba Centra je inspirována anglosaskými motivy v odstínech sytě červené, zelené a zlaté. Největší atrakcí je Vánoční dům – interaktivní prolézačka o rozměrech skutečného rodinného domu přímo na Central Plaza. 

Zákazníci se mohou těšit i na mikulášskou nadílku či živý Betlém. Těšně před svátky si pak zájemci mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové, a podpořit tak nadační fond YogaHelp.

Každou adventní neděli počínaje 28. listopadem se zákazníci mohou těšit na vystoupení gospelových sborů.

Vánoční lední show
Už po třetí pořádá Centrum Černý Most předvánoční multimediální krasobruslařskou show. V sobotu 20. listopadu od 17 hodin čeká na všechny diváky nabité akrobatické vystoupení v podání mistra republiky v kategorii tanečních párů Martina Šimečka, bývalé reprezentantky Kateřiny Macounové, týmu SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského krasobruslařského titulu Natalie Orlové a parkourového kolektivu In Motion Academy Pavla Cibulky. Show zakončí rozsvícení vánočního stromu a vánoční nadílka pro zákazníky.

Mikuláš v Centru i na ledě
Venkovní veřejné kluziště bude v provozu od pátku 12. listopadu minimálně do konce ledna. V neděli 5. prosince ho navíc mezi 18.30 a 19.30 navštíví Mikuláš se svou družinou. Děti vybavené tematickým kostýmem si s Mikulášem v té době zabruslí zdarma. Ještě předtím, v čase od 15 do 18 hodin, se bude koledovat přímo v Centru a těšit se mohou všechny hodné děti.

Charitativní balení vánočních dárků
Těsně před Vánoci, ve dnech od 20. do 23. prosince, se pak u balení dárků pro zákazníky v Centru Černý Most vystřídají známé tváře – influenceři Dva tátové, zpěvačka Jitka Boho či herečky Lucie Benešová a Petra Špindlerová. Výtěžek z akce půjde na podporu nadačního fondu YogaHelp, se kterým Centrum spolupracuje už několik let. Do konce listopadu mohou zákazníci Centra Černý Most v rámci akce Giving Tuesday pomoci také klientům komunitního centra Neposeda zapojením do společné sbírky. 
Autor: TZ, red

Vánočního setkání v klášteře se zúčastnily dvě stovky bezdomovců

26. prosince 2021 v 18:43

Lidem bez domova v Praze včera odpoledne lidé z křesťanské organizace Sant'Egidio rozdali dárky a vánoční pokrmy.

Praha 6: Česká mše vánoční

25. prosince 2021 v 07:59

Praha 6 zve na tradiční vánoční koncert v Kostele československé církve husitské dnes v 17 hodin.

Praha 9 rozdávala rybí polévku

24. prosince 2021 v 17:43

Po loňské pauze Praha 9 letos rozdávala tradiční rybí polévku. U stanice metra Vysočanská se ve středu rozdalo přes 1000 porcí. K dispozici byl i kuřecí vývar, nechyběl ani rybí čaj a sladký koláč.

Praha 1: Štědrý den na Střeláku

23. prosince 2021 v 11:12

Na Střeláku se bruslí i na Štědrý den od 10 do 16 hodin. Zavřeno bude pouze 25. prosince.

Vánoční program Zoo Praha. Děti na Štědrý den mají vstup za korunu

23. prosince 2021 v 08:14

Po celé vánoční svátky a Nový rok se mohou návštěvníci Zoo Praha těšit na program tradičních i mimořádných komentovaných krmení a setkání. Na Štědrý den mohou návštěvníci obdarovat zvířata donesením vhodného krmiva a děti mají vstup pouze za korunu.

Další články
Nahoru