dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Centrální pražský kemp na Žižkově zahajuje další sezónu, láká na sport i kulturu
Kemp na Žižkově ožívá další sezónou. Foto: www.praguecamping.com

Centrální pražský kemp na Žižkově zahajuje další sezónu, láká na sport i kulturu

Centrální pražský kemp a zároveň kulturní scéna Camp Žižkov Prague odstartuje v sobotu 30. dubna svůj provoz v letní sezoně 2016. Kemp, který se nachází uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka v ulici Nad Ohradou, nabízí svým návštěvníkům různé aktivity k využití volného času.

Na své si přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi. Ať už se jedná o venkovní sportoviště s celou řadou hřišť, tenisových kurtů, beach volejbal, venkovní i vnitřní plavecký bazén s dětským brouzdalištěm, nebo o letní akustickou hudební scénu v rámci projektu Culture camp Žižkov Prague, stylizovaného nápaditými dekoracemi severoamerických indiánů.

Opět nebude chybět zvířecí mini farma a zázemí pro rodiny s dětmi, které nabízí například trampolínu, skákací hrad, pískoviště i hřiště. Na Žižkově si přijdou na své milovníci obvyklého kempování v karavanech i stanech.

„Nenechte si ujít pravidelně pořádaný originální kulturní program s nabídkou živých koncertů, besed, divadel, programů pro rodiče s dětmi, dětská divadélka, dětské dny, bazárky oblečení, workshopy, cestovatelské debaty, přednášky nebo velkoplošné videoprojekce sportovních přenosů. Nově zařazujeme do programu i pravidelné sousedské brunche, rána s jógou, masážemi a snídaní,“ zvou do kempu jeho provozovatelé.

Kulturní program – KVĚTEN 2016

30.dubna/Slet čarodějnic/

1. května
Lásky čas v kempu
7. května
Koncert: The Lazy Bones
10. května
Koncert: Strahov
12. května
Koncert: Paul Batto
13. května
Koncert: The Blue Job Band
14. května
Koncert: Vicky Parker
18. května
Koncert: The Lazy Bones
Další květnové koncerty jsou rozjednané.Více informací o kempu a jeho akcích na webových stránkách www.praguecamping.com.

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru