dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská kultura

Cena Certificate of Excellence pro České muzeum hudby

České muzeum hudby obdrželo od největšího celosvětového cestovatelského portálu ocenění Certificate of Excellence.

Webový portál TripAdvisor, který od roku 2000 shromažďuje recenze nezávislých cestovatelů na hotely, restaurace a turistické cíle, uděluje toto ocenění objektům, které si během posledních 12 měsíců udržely minimální průměrné hodnocení 4 bodů z 5bodové škály.

Získané ocenění je výrazem uznání a potvrzením předchozího ocenění Travellers´ Choice 2013, čehož si Národní muzeum nesmírně váží.

Pokud se do muzea hudby vypravíte, prohlédněte si jeho stálou expozici Člověk – nástroj – hudba nebo výstavu Smrt kmotřička.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru