dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Pražský sport

Čekáte miminko? Navštivte Gravid jógu

Celodenní workshop určený těhotným ženám, které chtějí cvičit v těhotenství, těsně po porodu a s novorozenci. Odpolední část je vhodná též pro muže, které to zajímá.

Sedmi hodinový seminář pro všechny, které zajímá jak a proč cvičit během těhotenství, v šestinedělí a s miminkem.

Dozvíte se, jaké jsou zakázané a povolené aktivity, které cviky můžete a nemůžete cvičit, lépe se naladíte na „spolupráci“ se svým miminkem a naučíte se, jak cvičit, abyste zpružnily své tělo pro co nejpřirozenější porod a zpevnili porodem uvolněné tělo.

Odpoledne se může přidat i tatínek. Rodiče se dozvědí, jak to v porodnicích chodí, co asi čekat, až se nový člen rodiny objeví v jejich dosud zcela klidném životě a co si s ním vlastně počít.

Celý seminář 23. května probíhá formou teorie a praxe. Nechybí samozřejmě ani tolik důležitá relaxace.

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5,     

Cena: 1 400 korun, rezervační záloha: 500 korun, 700 korun za jeden odpolední seminář pro muže.

Program ZDE.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru