dnes
Neděle - obcasny-dest
11°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
7°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Časy se mění. Vyprodaný galakoncert slavil úspěch
Písničku Marty Kubišové na zahájení zazpívala Jana Koubková. Foto. Praha 2

Časy se mění. Vyprodaný galakoncert slavil úspěch

Praha 2 bude připomínat výročí sametové revoluce při různých příležitostech. Tou první byl galakoncert v Divadle na Vinohradech pod názvem Časy se mění podle písničky Marty Kubišové, kterou hned na zahájení zazpívala obyvatelka Prahy 2 Jana Koubková.

Vystoupil i čestný občan Prahy 2 Jaroslav Hutka, Eva Pilarová, Janek Ledecký, Jitka Zelenková, Petra Černocká, Václav Noid Bárta, Olga Lounová nebo Adam Mišík.

Dvouhodinovým programem provázeli Petr Sovič a Daniela Písařovicová.

Galakoncertem v Divadle na Vinohradech loni Praha 2 slavila sto let vzniku republiky, po letošním třicetiletém výročí pádu komunismu hodlá v této nové tradici pokračovat i v roce 2020, kdy oslavíme 75 let od konce druhé světové války. Přímo z pódia to slíbil místostarosta Prahy 2 Jan Korseska a vysloužil si za to ovace publika. 


Gruber Andreas: Vražedný rozsudek

Dnes v 07:47

Ve Vídni zmizela desetiletá Klára. Když se o rok později znovu objeví zcela zmatená na okraji nedalekého lesa, má celá záda potetovaná motivy z Dantova Pekla – a nikdo z ní nedostane ani slovo.

Lesley Kara: Fáma

21. února 2020 v 07:29

Svobodná matka Joanna se i s malým synem přestěhovala z Londýna do malého přímořského městečka, kde chce začít klidnější život. Aby se lépe seznámila s místními obyvateli, přihlásí se do čtenářského kroužku. A právě zde bez rozmyslu vypustí informaci, kterou se náhodou doslechla: že prý zde někde...

Lili Marlene zahraje v Malostranské Besedě

19. února 2020 v 15:45

Kapela Lili Marlene zve na koncert do Malostranské Besedy ve středu 26. února ve 20:30 hodin.

Film Festival Indie-India v kině Pilotů

18. února 2020 v 10:33

První ročník přehlídky nezávislého indického filmu nabídne během dvou dnů čtyři snímky, které si můžete vychutnat spolu s typickým indickým jídlem a čajem.

Koncert na kopci: Emil Viklický a Zuzana Lapčíková

16. února 2020 v 08:50

V rámci Koncertů na kopci se v prostorách evangelického kostela na náměstí Před Bateriemi představí Emil Viklický a Zuzana Lapčíková s fúzí jazzu a folkloru.

Hudba bez hranic 2020

15. února 2020 v 06:12

Pod tímto názvem se již 12 let konají v Praze tematické komorní koncerty, které představují skladatele nebo interprety žijící a tvořící za hranicemi své vlasti.

Další články
Nahoru