dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
1°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Část Prosecké ulice čeká kompletní rekonstrukce
I tento úsek Prosecké u ulice Kundratka se dočká rekonstrukce. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Část Prosecké ulice čeká kompletní rekonstrukce

Technická správa komunikací (TSK) začne od pondělí 21. září s rozsáhlou rekonstrukcí povrchů komunikace a chodníků Prosecké ulice.

Vzhledem k celkové délce opravovaného úseku a rozsahu prací je tato akce rozdělena na několik etap. Letos se jedná o úsek ulice Františka Kadlece až po Na Labuťce.

Tento úsek by měl být dokončen do 15. listopadu. Další etapa začne po zimní přestávce v roce 2021 v úseku k ulici Na Rozhraní.

Celková rekonstrukce komunikace a chodníků obnáší výměnu podloží v aktivní zóně a hloubkové sanace.

Povrch vozovky bude z asfaltových vrstev, konstrukce chodníků a vjezdů bude z betonové dlažby. Dojde k úpravě odvodnění, které je řešeno pomocí nových i stávajících uličních vpustí.

Dopravní omezení:

Úplná uzavírka komunikace.

Návrh objízdné trasy východní větev – ulicí Vysočanskou a vpravo ulicí Sokolovskou, západní větev ulicemi Vysočanskou, Střelničnou a Libereckou.


Ve čtvrtek v noci neprojedete Tunelovým komplexem Blanka

Včera v 06:25

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude Tunelový komplex Blanka od 26. listopadu od 23 hodin do 27. listopadu do 5 hodin uzavřen.

Na Ořechovce začaly platit parkovací zóny

23. listopadu 2020 ve 12:18

Na Ořechovce v šesté městské části dnes začaly platit parkovací zóny. Od 2. listopadu platí v Praze 6 zóny také na Hanspaulce.

Zlíchovský tunel bude o víkendu uzavřen

20. listopadu 2020 v 07:59

Z důvodu revize trafostanice a vypnutí napájení tunelu bude Zlíchovský tunel od soboty 21.listopadu od 23 hodin neděle 22. listopadu do 2:30 uzavřen hodin.

Uzavírka mostu Ve Žlíbku

19. listopadu 2020 v 09:27

Technická správa komunikací uzavře krátkodobě od soboty 21. listopadu do čtvrtka 26. listopadu most X 526 v ulici Ve Žlíbku přes komunikaci D10 (Novopacká).

Další články
Nahoru