Dnes Středa - skorojasno 1°C
Zítra Čtvrtek - jasno 2°C
Středa 8. 2. 2023
Svátek má Milada
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Časopis Paliativní medicína pro pražské praktické lékaře

Městská rada schválila poskytnutí dotace společnosti Centrum pro rozvoj paliativní péče ve výši 150 000 korun na výrobu a distribuci oborového časopisu Paliativní medicína. Díky dotaci bude moci být navýšen počet výtisků časopisu pro potřeby praktických lékařů na území Prahy.

Odborný časopis je novinkou. Jde o čtvrtletník a o jeho vydávání bylo rozhodnuto v listopadu 2020 na kongresu České společnosti paliativní medicíny. A protože časopis určený nejen lékařům, ale i zdravotním sestrám, sociálním pracovníkům a dalším, kteří v oboru paliativní medicína působí, se teprve rozvíjí a své místo a důvěru pro případné partnery a inzerenty musí teprve získat, je v prvních letech odkázán na dotační a grantovou podporu.

Čtvrtletník Paliativní medicína bude po konzultaci se Společností všeobecného lékařství distribuován všem praktickým lékařům registrovaným v hlavním městě Praze.


Autor: TZ, red

Praha 9: Ve svahu nad Pešlovou ulicí se budou kácet stromy

Včera v 15:00

Odbor životního prostředí radnice Prahy 9 informuje, že se od zítřka, 8. února, budou kácet stromy ve svahu nad ulicí Pešlova.

Cena plynu klesne pod vládní strop stávajícím zákazníkům innogy s produktem Standard

6. února 2023 v 11:58

Skupina innogy přijímá opatření, v jehož důsledku se stávající zákazníci, kteří mají produkt Standard, dostanou s komoditní cenou plynu pod cenový strop stanovený vládou. Opatření platí pro tyto zákazníky zpětně od 1. února 2023 až do konce letošního roku a týká se téměř 320 tisíc zákazníků, kteří...

Další články
Nahoru