dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Víkendové tipy

Čarodějnice 2017 v Centrálním parku na Pankráci

V neděli 30. dubna v parku Na Pankráci pořádá Café Na půl cesty pálení čarodějnic. Odpoledne přinese zábavné workshopy, pouť a divadlo pro děti. V podvečer a na večer je připraven hudební program, vystoupí kapely Smack One, The Chancers, Cirguz a Angel Mafia.

Večer dojde k zapálení velké vatry, upálení makety čarodějnice a afterparty. Po zapálení si můžete opéct vlastní špekáčky, občerstvení na stáncích bude vegetariánské. Pruty na opékání si přineste, neničte přilehlé křoviny.

Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude použit na programy neziskové organizace Green Doors, která poskytuje lidem s duševním onemocněním trénink pracovních dovedností v rušných kavárnách, kde zažívají pocit navracené sebedůvěry.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru