dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Čardáš Klaunů vystoupí U Vystřelenýho oka
Můžete se těšit na vtipnou poezii a folk-rockovou hudbu s hloubavými texty. Foto: cardasklaunu.cz

Čardáš Klaunů vystoupí U Vystřelenýho oka

Čardáš Klaunů je mladá a talentovaná rocková skupina, která svůj repertoár postavila na vlastní tvorbě, precizních vícehlasech a nápaditém hudebním aranžmá. Zakladatelem a srdcem Čardáše Klaunů je kytarista a skladatel Martin Kučera.

Hudební server Bandzone.cz Čardáš Klaunů vybral mezi pětici kapel, které vystoupily na šestém ročníku prestižní přehlídky kapel Showcase. Mezi další úspěchy Čardáše Klaunů patří 3. místo ve finále RockPro 2014, cena diváků a účast na semifinále GBOB 2013 a účast na semifinále HardRockRising 2013.

V současné době kapela koncertuje po celé České republice. Během léta můžou diváci vidět Čardáš Klaunů i na velkých letních festivalech. V letošním roce má kapela v plánu natočit své debutové album, na kterém se finančně podílí OSA, díky programu Partnerství OSA.

„Chtěli bychom na naše debutové album nahrát písničky tak, aby z nich byla cítit energie, jakou se snažíme přinášet posluchačům při našich koncertech,“ říká kytarista a zpěvák skupiny Martin Kučera.

Můžete se těšit nejen na vtipnou poezii a folk-rockovou hudbu s hloubavými texty, ale i na předního českého básníka Jiřího Žáčka nebo legendární dabérku Valérii Zawadskou, kteří budou knihu křtít. Vše vypukne ve středu 3. června v 19 hodin v hospodě U Vystřelenýho oka.


Další články
Nahoru