dnes
Sobota - zatazeno
23°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
30°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
22°C
Canon zve na prohlídky pražské zoo se zkušenými fotografy
Ilustrační foto: Jimmy Baikovicius / Canon

Canon zve na prohlídky pražské zoo se zkušenými fotografy

Vezměte rodinu i fotoaparát do ZOO Praha na oblíbenou akci Canon ZOOM! Můžete si vyzkoušet profi techniku Canon, vytisknout zdarma fotky a vyhrát hodnotné ceny. Pro děti navíc bude připraveno speciální stanoviště, kde si budou moci vyzkoušet Canon Creative Park – stanoviště s vystřihovánkami.

KDY a KDE: Úterý 11. června 2019 v ZOO Praha od 10:00 do 17:30

Lze se těšit se na rady zkušených fotografů Václava Křížka a Vladimíra Čecha. Chybět nebudou ani prezentace různých typů tisků fotografií. Díky Canonu lze vyhrát jako první cenu moderní zrcadlovku EOS 200D, která výborně fotí i za špatného osvětlení.

Na zajímavou akce Canonu se registrujte ZDE


Nápojové plechovky, kelímky, krabice od pizzy. Odpadový průvodce do města i na cesty

5. srpna 2019 v 08:13

K letním měsícům neodmyslitelně patří dovolené a venkovní aktivity. Dlouhé letní večery přímo lákají k piknikům nebo objednávání jídla prostřednictvím rozvážkových společností. V domácnostech se tak nad rámec běžné produkce hromadí i specifické odpady jako například jídelní obaly, staré...

Babí léto v kurzech kreativní dílny Aladine

1. srpna 2019 ve 13:34

Opravdu si myslíte, že s nástupem září končí zábava a začínají jen samé povinnosti? Kdepak! Babí léto je plné inspirace a barev! Přijďte se o tom přesvědčit do kurzů kreativní dílny Aladine.

Další články
Nahoru