dnes
Čtvrtek - oblacno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Zpravodajství

Čaj o sedmé s Kájou Pavlíčkem na téma módní styly

Pro ženy z Prahy 1, které chtějí zavítat do sympatické dámské společnosti, připravila radnice další se setkání Čaje o sedmé.

V Galerii 1 ve Štěpánské 47 se setkáte s dámami z první městské části a ochutnáte k tomu, jak název napovídá, výtečný čaj.

Stylista a návrhář Kája Pavlíček poradí, jaké jsou módní styly na léto, co obléci do práce i na párty, jak v těchto měsících pečovat o vlasy nebo jaký do slunečních dní zvolit make up.

Čaj o sedmé se koná 29. června od 19 hodin. Vzhledem k omezené kapacitě míst je nutné se na každý „Čaj o sedmé“ zvlášť předem přihlásit, a to prostřednictvím e-mailu marie.hrabovska@praha1.cz nebo na tel. 221 097 224. Předmět „ČAJ 0 SEDMÉ“ – uveďte své jméno a tel. kontakt.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Další články
Nahoru