dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Zpravodajství

Čaj o sedmé s Kájou Pavlíčkem na téma módní styly

Pro ženy z Prahy 1, které chtějí zavítat do sympatické dámské společnosti, připravila radnice další se setkání Čaje o sedmé.

V Galerii 1 ve Štěpánské 47 se setkáte s dámami z první městské části a ochutnáte k tomu, jak název napovídá, výtečný čaj.

Stylista a návrhář Kája Pavlíček poradí, jaké jsou módní styly na léto, co obléci do práce i na párty, jak v těchto měsících pečovat o vlasy nebo jaký do slunečních dní zvolit make up.

Čaj o sedmé se koná 29. června od 19 hodin. Vzhledem k omezené kapacitě míst je nutné se na každý „Čaj o sedmé“ zvlášť předem přihlásit, a to prostřednictvím e-mailu marie.hrabovska@praha1.cz nebo na tel. 221 097 224. Předmět „ČAJ 0 SEDMÉ“ – uveďte své jméno a tel. kontakt.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

Včera ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru