Dnes Středa - obcasny-dest 11°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 12°C
Středa 21. 2. 2024
Svátek má Lenka
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byty na Vackově jsou nyní k mání s atraktivními bonusy. Proč byste si měli koupit nový byt na Žižkově i vy?
Pražský životKomerční sdělení

Byty na Vackově jsou nyní k mání s atraktivními bonusy. Proč byste si měli koupit nový byt na Žižkově i vy?

Pozitivní myšlení bývá základním kamenem úspěchu. Když se pustíte do hledání nového bytu v Praze s tím, že na vás stejně žádný nečeká, protože je bytová krize – anebo na něj nedosáhnete finančně, pak pravděpodobně skutečně skončíte někde na sídlišti v paneláku. Pokud však změníte přístup, možná se vám poštěstí a zabydlíte se v některém z bytů další etapy úspěšného developerského projektu Byty na Vackově. Ty jsou nyní k mání za zvýhodněnou cenu a s množstvím zajímavých bonusů.

Co přináší nová etapa Bytů na Vackově?

Celkem 241 zbrusu nových bytových jednotek a k nim 158 garážových stání a několik nebytových prostor navážou na již realizované projekty. Půjde o další čtyři bytové domy s širokým spektrem bytů – od kompaktních jednopokojových s podlahovou plochou od 31 m² až po pětipokojové byty o velikosti 114,90 m². 

Budoucí rezidenti se mohou těšit na vysoký standard interiéru i exteriéru, důraz na minimalistický design, praktické prostorové uspořádání a prvotřídní materiály. Byty na Praze 3 zároveň disponují předzahrádkou, terasou či balkonem. Počítejte také s venkovními žaluziemi na oknech s trojskly, kvalitní vinylovou podlahou a decentními odstíny obkladů v koupelně. 

Nedílnou součástí areálu budou nově vybudované obchody a mateřská škola. Ty doplní již fungující cukrárnu, prodejnu s delikatesami a kosmetický salon. 

navackove-01

Časově omezené akční ceny bytů

Ceny nemovitostí sice v posledních letech dramaticky rostou, ale vy si nyní můžete koupit nový byt na Žižkově za cenu již od 120 000 Kč/m² . Jen si musíte pospíšit, protože jde o časově omezenou akci při uzavření smlouvy do 21. 12. 2023

A to není zdaleka vše. Konečná úspora může být mnohem vyšší, protože developer umožňuje uzavření rezervační smlouvy takovým způsobem, aby se záloh týkalo schválení snížení DPH z 15 na 12 procent. To v praxi znamená úsporu ve výši několika set tisíc korun.

Výhodnější hypotéka, sklep zdarma a další bonusy

Zda se, že Metrostav Development nechce nechat nikoho na vážkách. Pokud se rozhodnete nový byt financovat hypotékou, umožní vám ji uzavřít až v roce 2024, kdy se očekávají výhodnější úrokové sazby. Pro zájemce je navíc k dispozici zkušený hypotéční specialista, který zdarma dohledá nejvýhodnější nabídku na trhu. 

Výhodným hypotéčním úvěrem však seznam benefitů nekončí. Za pozornost stojí také bonus v podobě sklepu v hodnotě až čtvrt milionu. K vybraným bytům ho zájemci dostanou zcela zdarma. A pokud již nějaký byt z portfolia developera nebo jeho dceřiných společností máte, získáte slevu ve výši 50 000 Kč při nákupu dalšího.

navackove-02

Seznam dostupných bytů, ceník a informace o aktuálním stavu výstavby najdete na stránkách byty.navackove.cz.


Neděle: Procházka Vyšehradským hřbitovem

Včera ve 12:21

Komentované procházky hřbitovy přinášejí historické příběhy, zajímavé detaily a pohledy na architekturu a umělecká díla, která jim dodávají jedinečný charakter. V neděli 25. února v 11 hodin se projdete Vyšehradským hřbitovem.

Dálkový odečet spotřeby vody využívá stále více zákazníků PVK

Včera v 11:43

Stále více odběratelů využívá dálkové odečty spotřeby vody, jednoduchou a bezpečnou formu kontroly nad svým vodoměrem. Na konci loňského roku Pražské vodovody a kanalizace měly tímto způsobem osazeno 17 138 vodoměrů, což je meziročně nárůst o 15 procent. Přitom v roce 2012 jich bylo pouhých...

Výstava Můj svět ukazuje život v sociálně vyloučené lokalitě očima dětí

Včera v 11:19

Seznámit se základy řemesla, ale především zažít úspěch a poznat něco nového. To bylo cílem fotografických dílen obecně prospěšné společnosti Nová škola a spolku 400 ASA pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí z Krásné Lípy a Šluknovska. Čtyřiadvacet vybraných fotografií, které v rámci...

Dakar, jak ho neznáte

Včera v 09:55

Dolnopočernické informační a kulturní centrum Oáza zve 27. února od 17 hodin na talk show Dakar, jak ho neznáte. Vyprávění a zajímavosti nejen ze zákulisí, ale i nepublikované fotografie a videa přímo z dakarského konvoje.

Lidová Pašijová hra v Loretě

Včera v 09:20

Barokní průčelí Lorety, korunované věží s historicky nejstarší chrámovou zvonohrou v Evropě, bude již po třetí svědkem Ježíšova evangelijního příběhu v lidovém zpracování.

Praha 4: Přednášky pomáhají pochopit svět dětí

Včera v 07:24

Spolek Krav Maga a pořádá ve spolupráci s městskou částí Praha 4 sérii přednášek nazvaných Porozumění světu našich dětí. Cílem pěti přednášek zaměřených na prevenci a zlepšení duševního zdraví školáků je poskytnout rodičům nejen hlubší porozumění problémům, kterým jejich děti čelí, ale také...

Točenský masopust

19. února 2024 v 17:41

Točenský masopust se koná v sobotu 2. března, začíná se v 9 hodin.

Kyjský masopust 2024

19. února 2024 v 17:24

Třetí ročník Kyjského masopustu v neděli 25. února. Přijďte si připomenout tradice masopustního veselí.

Výstava pro všechny smysly

19. února 2024 ve 13:04

Do botanické zahrady v Troji se vrací Výstava pro všechny smysly. Výstava, která je vhodná i pro nevidomé a osoby s dalšími specifickými potřebami, začíná 1. března. Návštěvníci se budou moci vydat na cestu za vzácným kořením, čajem i hedvábím do dalekého Orientu.

Mezinárodní den průvodců: Vyšehrad

19. února 2024 v 07:39

Údajné sídlo legendární kněžny Libuše, rezidence českých panovníků přelomu 11. a 12. století a sídlo kapituly, jejíž probošti bývali nejvyššími kancléři země nebo symbolický bod korunovačních cest našich králů. Bezplatná prohlídka Tomáše Kryla a projektu Vycházky Prahou v rámci Mezinárodního dne...

Další články
Nahoru