Dnes Pátek - polojasno 29°C
Zítra Sobota - oblacno 28°C
Pátek 19. 7. 2024
Svátek má Čeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byty na Vackově jsou nyní k mání s atraktivními bonusy. Proč byste si měli koupit nový byt na Žižkově i vy?
Pražský životKomerční sdělení

Byty na Vackově jsou nyní k mání s atraktivními bonusy. Proč byste si měli koupit nový byt na Žižkově i vy?

Pozitivní myšlení bývá základním kamenem úspěchu. Když se pustíte do hledání nového bytu v Praze s tím, že na vás stejně žádný nečeká, protože je bytová krize – anebo na něj nedosáhnete finančně, pak pravděpodobně skutečně skončíte někde na sídlišti v paneláku. Pokud však změníte přístup, možná se vám poštěstí a zabydlíte se v některém z bytů další etapy úspěšného developerského projektu Byty na Vackově. Ty jsou nyní k mání za zvýhodněnou cenu a s množstvím zajímavých bonusů.

Co přináší nová etapa Bytů na Vackově?

Celkem 241 zbrusu nových bytových jednotek a k nim 158 garážových stání a několik nebytových prostor navážou na již realizované projekty. Půjde o další čtyři bytové domy s širokým spektrem bytů – od kompaktních jednopokojových s podlahovou plochou od 31 m² až po pětipokojové byty o velikosti 114,90 m². 

Budoucí rezidenti se mohou těšit na vysoký standard interiéru i exteriéru, důraz na minimalistický design, praktické prostorové uspořádání a prvotřídní materiály. Byty na Praze 3 zároveň disponují předzahrádkou, terasou či balkonem. Počítejte také s venkovními žaluziemi na oknech s trojskly, kvalitní vinylovou podlahou a decentními odstíny obkladů v koupelně. 

Nedílnou součástí areálu budou nově vybudované obchody a mateřská škola. Ty doplní již fungující cukrárnu, prodejnu s delikatesami a kosmetický salon. 

navackove-01

Časově omezené akční ceny bytů

Ceny nemovitostí sice v posledních letech dramaticky rostou, ale vy si nyní můžete koupit nový byt na Žižkově za cenu již od 120 000 Kč/m² . Jen si musíte pospíšit, protože jde o časově omezenou akci při uzavření smlouvy do 21. 12. 2023

A to není zdaleka vše. Konečná úspora může být mnohem vyšší, protože developer umožňuje uzavření rezervační smlouvy takovým způsobem, aby se záloh týkalo schválení snížení DPH z 15 na 12 procent. To v praxi znamená úsporu ve výši několika set tisíc korun.

Výhodnější hypotéka, sklep zdarma a další bonusy

Zda se, že Metrostav Development nechce nechat nikoho na vážkách. Pokud se rozhodnete nový byt financovat hypotékou, umožní vám ji uzavřít až v roce 2024, kdy se očekávají výhodnější úrokové sazby. Pro zájemce je navíc k dispozici zkušený hypotéční specialista, který zdarma dohledá nejvýhodnější nabídku na trhu. 

Výhodným hypotéčním úvěrem však seznam benefitů nekončí. Za pozornost stojí také bonus v podobě sklepu v hodnotě až čtvrt milionu. K vybraným bytům ho zájemci dostanou zcela zdarma. A pokud již nějaký byt z portfolia developera nebo jeho dceřiných společností máte, získáte slevu ve výši 50 000 Kč při nákupu dalšího.

navackove-02

Seznam dostupných bytů, ceník a informace o aktuálním stavu výstavby najdete na stránkách byty.navackove.cz.


Červencová procházka Ďáblickým hřbitovem

Včera v 08:40

Komentované procházky hřbitovy přinášejí fascinující historické příběhy, zajímavé detaily a pohledy na architekturu i umělecká díla, která hřbitovům dodávají jedinečný charakter. Každá procházka je pečlivě připravena tak, aby přinesla nové poznatky i pohodový čas. V úterý 23. července se...

EPU pomůže na dovolené. Najde výlety, informuje o akcích

Včera v 07:51

Aplikace EPU nabídne na jednom místě aktuální informace národních parků a chráněných krajinných oblastí. Díky ní budete informováni o aktualitách, pořádaných akcích, uzavírkách či dočasných omezeních. Vybrat si můžete z nabídky více než 170 výletů po celé České republice. U každé trasy je uvedena...

PVK: Kontrolujte si vodu v bazénech

17. července 2024 v 08:14

Koupání nejen v soukromých bazénech je při současných teplotách na svém vrcholu. To však sebou může přinášet zdravotní rizika. Proto Pražské vodovody a kanalizace doporučují majitelům soukromých bazénů pravidelnou kontrolu vody.

Vycházka: Zahradní čtvrť Ořechovka

16. července 2024 v 07:29

Komentovaná vycházka vilovou čtvrtí na Ořechovce, která vznikla ve dvacátých letech 20.století a byla inspirována anglickými zahradními městy se koná pátek 2. srpna v 18 hodin. Najdeme zde jednak řadové domky postavené pro úředníky státní správa ale také zajímavé...

Výstava srovnává současný a budoucí most na Výtoni

15. července 2024 v 10:09

Správa železnic zahájila venkovní panelovou výstavu, která nabízí srovnání stávající a plánované podoby železničního mostu na Výtoni. 

Aplikace innosvět umožňuje například průběžnou kontrolu spotřeby energií

15. července 2024 v 06:46

Bezplatná mobilní aplikace ‍innosvět, která byla vyvinutá společností innogy, umožňuje mít energie pod kontrolou kdykoliv a odkudkoliv.   

Bleší trh na Šesťáku

14. července 2024 v 08:11

V pátek 19. července můžete prodat a nakoupit. Na Šesťáku na Vítězném náměstí se od 14 do 20 hodin koná Bleší trh.

Další články
Nahoru