Dnes Úterý - skorojasno 13°C
Zítra Středa - skorojasno 14°C
Úterý 26. 10. 2021
Svátek má Erik
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky
Strážníci se rozdělují a začínají pronásledovat muže, který se ukájel ve křoví. Foto: MP Praha

Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky

„Pošli mi nějakou hlídku na Palmovku. Byl tu nějakej ocáskář za zastávkou, kolega za ním běží,“ informoval dispečink městské policie jeden ze dvou strážníků, kteří byli ve středu kolem šestnácté hodiny přivoláni na tramvajovou zastávku u metra Palmovka, kde měl ve křoví onanovat muž.

Na ukájejícího se chlípníka upozornila městskou policii dvojice turistek. „Hlídka se rozdělila a v porostu spatřila muže s kalhotami u kotníků. Ten onanoval natočený k zastávce plné lidí. Jakmile padla zákonná výzva, natáhl si kalhoty a dal se na útěk,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.

Muž v modrém triku a džínách pelášil pryč. Jeden ze strážníků tempu nestačil, pronásledování ponechal svému mladšímu kolegovi. Díky kamerovému systému se podařilo zvrhlíkovy kroky stále monitorovat.

Asi po kilometrovém běhu mu v ulici Pod Plynojemem došly síly a pokusil se schovat mezi zaparkovaná auta. „Zde ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků omezili na osobní svobodě,“ sdělila Seifertová.

Pro podezření z trestného činu výtržnictví hlídka třicetiletého muže předvedla na policejní služebnu k dalšímu opatření.


Autor: red

Požár v ZEVO Malešice prodlouží chystané opravy kotle

Včera ve 23:27

Požár, který vypukl v minulém týdnu v malešické spalovně, způsobí zpoždění plánované rekonstrukce třetího ze čtyř kotlů v řádu měsíců. Linky číslo tři a čtyři jsou nyní odstaveny. Po vypuknutí požáru nefungovaly všechny čtyři linky, provoz první z nich byl obnoven v pátek dopoledne a druhé v noci...

Alzheimerova choroba: Praha 2 uspořádala ve spolupráci s VFN odborný seminář

Včera ve 21:46

Alzheimerovou chorobou v Česku trpí zhruba 160 tisíc pacientů. V budoucnu jich bude podle odhadu vědců prudce přibývat. Je nezbytné se na tuto situaci připravit a budovat další domovy pro lidi s touto nemocí. Kapacita těch stávajících je nedostatečná. Jednou z možností, jak tento trend ovlivnit,...

Hlavní město spolu s pražskou záchrankou zajistí pacientům mobilní paliativní péči

24. října 2021 v 16:36

Pražská záchranka (ZZS HMP) bude nově zajišťovat pacientům v metropoli mobilní paliativní péči. Ta bude spočívat ve zřízení speciálního týmu, který by v případě komplikací u lidí, kteří jsou v konečném stadiu nevyléčitelného onemocnění, zajišťoval primárně akutní péči přímo v místě bydliště a...

V soutěži Stavba roku 2021 uspělo několik projektů z Prahy

24. října 2021 v 16:31

Ocenění Stavba roku 2021 získalo celkem deset nominovaných, z toho čtyři na území hlavního města. V kategorii Cena primátora hlavního města byla oceněna stavba moderní Trojské lávky, která přes Vltavu spojuje Císařský ostrov s Trojou. 

V Holešovicích hořela hala

23. října 2021 v 10:17

Včera v 21:30 hodin byl na operační středisko pražských hasičů nahlášen požár haly v Holešovicích v ulici Partyzánská. 

Další články
Nahoru