Dnes Sobota - jasno 5°C
Zítra Neděle - jasno 6°C
Sobota 6. 3. 2021
Svátek má Miroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky
Strážníci se rozdělují a začínají pronásledovat muže, který se ukájel ve křoví. Foto: MP Praha

Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky

„Pošli mi nějakou hlídku na Palmovku. Byl tu nějakej ocáskář za zastávkou, kolega za ním běží,“ informoval dispečink městské policie jeden ze dvou strážníků, kteří byli ve středu kolem šestnácté hodiny přivoláni na tramvajovou zastávku u metra Palmovka, kde měl ve křoví onanovat muž.

Na ukájejícího se chlípníka upozornila městskou policii dvojice turistek. „Hlídka se rozdělila a v porostu spatřila muže s kalhotami u kotníků. Ten onanoval natočený k zastávce plné lidí. Jakmile padla zákonná výzva, natáhl si kalhoty a dal se na útěk,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.

Muž v modrém triku a džínách pelášil pryč. Jeden ze strážníků tempu nestačil, pronásledování ponechal svému mladšímu kolegovi. Díky kamerovému systému se podařilo zvrhlíkovy kroky stále monitorovat.

Asi po kilometrovém běhu mu v ulici Pod Plynojemem došly síly a pokusil se schovat mezi zaparkovaná auta. „Zde ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků omezili na osobní svobodě,“ sdělila Seifertová.

Pro podezření z trestného činu výtržnictví hlídka třicetiletého muže předvedla na policejní služebnu k dalšímu opatření.


Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář

3. března 2021 v 19:37

I když zákazníci Pražské plynárenské mohou veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií řešit online a společnost toto řešení doporučuje, myslí i na ty, pro které je tato forma komunikace obtížně využitelná nebo složitá. Po dobu, kdy budou z důvodu pandemie covid uzavřeny obchodní kanceláře...

Lepší komunikace s neslyšícími na radnici Prahy 2

3. března 2021 v 10:46

U příležitosti Mezinárodního dne sluchu, který se letos slaví již 15. rokem, vylepší Praha 2 ve spolupráci se společností Transkript Online komunikaci s neslyšícími.

Kdy na radnici Prahy 13 v březnu

1. března 2021 v 16:37

V návaznosti na usnesení vlády se od pondělí 1. března mění úřední hodiny Úřadu městské části Praha 13.

Další články
Nahoru