dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
4°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
4°C
Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky
Strážníci se rozdělují a začínají pronásledovat muže, který se ukájel ve křoví. Foto: MP Praha

Byl tu ocáskář, kolega za ním běží. Strážníci pronásledovali kilometr muže, který se ukájel u zastávky

„Pošli mi nějakou hlídku na Palmovku. Byl tu nějakej ocáskář za zastávkou, kolega za ním běží,“ informoval dispečink městské policie jeden ze dvou strážníků, kteří byli ve středu kolem šestnácté hodiny přivoláni na tramvajovou zastávku u metra Palmovka, kde měl ve křoví onanovat muž.

Na ukájejícího se chlípníka upozornila městskou policii dvojice turistek. „Hlídka se rozdělila a v porostu spatřila muže s kalhotami u kotníků. Ten onanoval natočený k zastávce plné lidí. Jakmile padla zákonná výzva, natáhl si kalhoty a dal se na útěk,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.

Muž v modrém triku a džínách pelášil pryč. Jeden ze strážníků tempu nestačil, pronásledování ponechal svému mladšímu kolegovi. Díky kamerovému systému se podařilo zvrhlíkovy kroky stále monitorovat.

Asi po kilometrovém běhu mu v ulici Pod Plynojemem došly síly a pokusil se schovat mezi zaparkovaná auta. „Zde ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků omezili na osobní svobodě,“ sdělila Seifertová.

Pro podezření z trestného činu výtržnictví hlídka třicetiletého muže předvedla na policejní služebnu k dalšímu opatření.


Praha 3 rozšiřuje úřední hodiny

Dnes v 11:47

Praha 3 se na mimořádném zasedání usnesla o rozšíření úředních hodin radnice po dobu trvání nouzového stavu. Cílem je zajištění poskytnutí služeb úřadu všem klientům za bezpečných a důstojných podmínek.

V Praze se otevírá Honorární konzulát Islandu

Dnes v 09:14

V úterý 1. prosince oficiálně otevírá Honorární konzulát Islandu v Praze. Honorární konzulkou je advokátka Klára Dvořáková z kanceláře Holubová advokáti, jediná oficiální zástupkyně Islandu v České republice.

Praha 5: Zasedne Řídící skupina ke Strategii rozvoje 2030+

Včera ve 20:07

Zítra, 26. listopadu, bude od 14 hodin zasedat Řídící skupina ke Strategii rozvoje 2030+. Prezentace analytické části Strategie rozvoje za jednotlivé Odborné skupiny Strategie proběhne formou online setkání přes platformu LifeSize.

Zasedání zastupitelstva. Praha 6 zveřejnila program

Včera v 16:29

V pátek 27. listopadu se od 10 hodin koná v kongresovém sálu Orea Hotelu Pyramida patnácté zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6.  

Vaříme za vás. Kampaň má pomoci pražským restauracím

Včera ve 13:18

Magistrát hlavního města Prahy ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací (AHR ČR) a Svazem obchodu a cestovního ruchu (SOCR) připravil kampaň s názvem Vaříme za vás na podporu pražských restaurací. Jejím cílem je vyzývat Pražany, aby si kupovali jídlo a nápoje přímo z výdejních okének podniků a...

Sněmovna se rozsvítí červeně

Včera ve 13:13

Dnes se rozsvítí budova Poslanecké sněmovny červeným světlem. Stane se tak u příležitosti tzv. „Červené středy“ – mezinárodního dne lidí pronásledovaných pro svou víru.

Praha má koordinátora úprav dopravního terminálu Černý Most

Včera v 07:18

Radní Prahy na pondělním zasedání jmenovali koordinátora úprav dopravního terminálu Černý Most, který je dlouhodobě v neutěšeném stavu, a to zvláště kvůli složité koordinaci veškerých aktivit a projektů.

Další články
Nahoru