dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Byl okraden, když se oddával intimnostem aneb Kapsáři, včetně rekordmanky, opět na scéně
Ilustrační foto: archiv

Byl okraden, když se oddával intimnostem aneb Kapsáři, včetně rekordmanky, opět na scéně

Během minulého týdne zadrželi v Praze kriminalisté sedmého oddělení prvního policejního obvodu, takzvaného kapsa týmu, celkem šest pachatelů. Ti jsou v tuto chvíli stíháni pro celkem devět trestných činů krádeže.

Zloději kradli z kapes, ale nebránili se „štípnout“ například i kabelku pověšenou přes opěradlo židle. „Zadržení jsou jak Češi, tak Rumuni a Ukrajinci ve věku od 25 do 40 let,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Někteří kradli přímo na ulici v davu turistů, jiní zase například v obchodech s potravinami, kde si poškození více všímali sortimentu prodejny než svého příručního zavazadla.

V jednom případě přišel poškozený dokonce o svou portmonku ve chvíli, kdy se oddával intimnostem se sličnou děvou v jednom z parků nedaleko Hlavního nádraží.

Mezi zadrženými je dokonce jedna „rekordmanka“. Té kriminalisté po zadržení prokázali celkem pět kapesních krádeží, kterých se dopustila v jeden den během několika málo hodin.

„Všichni zadržení jsou nyní stíháni pro trestný čin krádeže, za který jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru