Dnes Pondělí - polojasno 24°C
Zítra Úterý - skorojasno 27°C
Pondělí 24. 6. 2024
Svátek má Jan
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

V opuštěném objektu v ulici U Soutoku zjistila v pondělí 6. listopadu ráno hlídka z Prahy 12 sedm osob, které se na místě nacházely neoprávněně. Při kontrole šesti mužů ve věku 28 až 55 let a třiatřicetileté ženy si strážníci všimli kabelu, který byl neodborně a nebezpečně zapojen do elektrického rozvaděče. 

Do domu vedl přes zahradu a do jeho zásuvek byl zapojen notebook, přímotop, mikrovlnná trouba a další spotřebiče. Skupina přiznala, že odebírají proud načerno cca čtyři měsíce. 

„Muž, který v domě bydlel přibližně přes rok, tedy nejdéle ze všech, tvrdil, že přívod zapojil už někdo před ním. Celou věc si k dořešení převzala státní policie,“ sdělila Seifertová.


Autor: red

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru