dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Butovický rohlík posilní sportovce
Děti se mohou těšit na běžecký závod. Ilustrační foto: MČ Praha 13

Butovický rohlík posilní sportovce

Tradiční běžecko-cyklistický terénní duatlon Butovický rohlík, který pořádají Triatlon sportklub Praha a městská část Praha 13, se uskuteční již tuto sobotu.

Sraz účastníků je v 8.30 na hrázi horní nádrže v Centrálním parku Prahy 13 (nejblíže je stanice metra B Luka).

Součástí akce bude společné zasazení nového stromu do Centrálního parku a poté bude odstartován cyklistický a běžecký závod pro závodníky všech věkových kategorií, zejména pro děti.

Trasa běžecké i cyklistické části závodu vede mimo veřejné komunikace. „Závod proběhne podle věkových kategoriích, každá kategorie je rozdělena na dívky a chlapce,“ uvedl mluvčí Prahy 13 Samuel Truschka.

Startovné je 50 korun, pro děti do sedmi let 20 korun. Pro cyklistickou část je povinná přilba, vhodné je horské kolo. Účastníci startují na vlastní nebezpečí, za děti zodpovídají rodiče.

Vítězové obdrží medaili a diplom. Na posilněnou pro závodníky nebudou chybět pravé „butovické rohlíky od Odkolka“, ani koláče se symbolem Prahy 13 a cyklotrasy Greenways Praha – Vídeň, kterou tato akce symbolicky otevírá pro novou cyklistickou sezonu.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru