dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

Bum bác vínem do hlavy, v centru Prahy tekla „malinovka“

V pátek o půlnoci přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v křižovatce ulici Na Perštýně a Skořepka je větší počet lidí a hrozí zde, že dojde ke rvačce.

Na místě se přihlásil zraněný muž s tím, že ho mladík, se kterým měl slovní rozepři, udeřil lahví od vína do hlavy. Ve chvíli, kdy hlídka oslovila podezřelého mladíka, tak se dal na útěk.

Strážníci ho po krátkém pronásledování dostihli a za použití donucovacích prostředků ho přivedli zpět na místo události. Zjevně opilý muž se k tomu, že muže udeřil lahví, přiznal.

Strážníci ho proto pro podezření ze spáchání trestného činu předali Policii ČR. Zraněného muže převezli záchranáři s tržnou ranou na hlavě k ošetření do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru