dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražské krimi

Bude se stydět, až si uvědomí, co dělal za bílého dne na chodníku? Pokud ano, nelze mu to závidět

Strážníci z Prahy 5 si ve středu v křižovatce ulic Nádražní x Na Bělidle všimli muže, který seděl na chodníku a kolem sebe rozhazoval odpadky.

Vzhledem k tomu, že se dopouštěl přestupku proti veřejnému pořádku, hlídka ho vyzvala k prokázání totožnosti. Protože i přes opakovanou výzvu odmítal spolupracovat, hlídka se rozhodla, že jej předvede na služebnu policie.

Dotyčný nejprve výzvu uposlechl, ale po několika metrech si sedl na  chodník a odmítal jít dál. Když se ho strážníci pokusili zvednout, začal do nich kopat.

Strážnici ho za pomoci páky položila na břicho a nasadila mu pouta. Po zjištění totožnosti na  policejní stanici byla u muže provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 3,02 ‰.

„Muž byl následně převezen speciálním vozidlem městské policie pro svoz podnapilých osob na protialkoholní záchytnou stanici. Přestupky se bude nadále zabývat správní orgán,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru