dnes
Čtvrtek - skorojasno
26°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
30°C
Pražské krimi

Bude se stydět, až si uvědomí, co dělal za bílého dne na chodníku? Pokud ano, nelze mu to závidět

Strážníci z Prahy 5 si ve středu v křižovatce ulic Nádražní x Na Bělidle všimli muže, který seděl na chodníku a kolem sebe rozhazoval odpadky.

Vzhledem k tomu, že se dopouštěl přestupku proti veřejnému pořádku, hlídka ho vyzvala k prokázání totožnosti. Protože i přes opakovanou výzvu odmítal spolupracovat, hlídka se rozhodla, že jej předvede na služebnu policie.

Dotyčný nejprve výzvu uposlechl, ale po několika metrech si sedl na  chodník a odmítal jít dál. Když se ho strážníci pokusili zvednout, začal do nich kopat.

Strážnici ho za pomoci páky položila na břicho a nasadila mu pouta. Po zjištění totožnosti na  policejní stanici byla u muže provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 3,02 ‰.

„Muž byl následně převezen speciálním vozidlem městské policie pro svoz podnapilých osob na protialkoholní záchytnou stanici. Přestupky se bude nadále zabývat správní orgán,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Se zákazem a pod vlivem, zastavil jej až varovný výstřel

Dnes v 17:11

V pondělí 15. července krátce před jedenáctou hodinou večer si členové pohotovostní motorizované jednotky v rámci výkonu noční služby všimli stříbrné Škody Octavia, která jela po Strakonické ulici v Praze 5 ve směru do centra. Rozhodli se ji zastavit a řidiče zkontrolovat. Řidič světelných ani...

Cizinec se chtěl vyspat v autě

Dnes v 16:14

Strážníci zadrželi cizince podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. Prý se v něm chtěl jen vyspat.

Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

Včera ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Další články
Nahoru