dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Brutální lupič zadržen. Nedaleko Rozvadova

Policie v noci na dnešek dopadla muže, který 25. února v Praze během tří hodin brutálně napadl tři vietnamsky hovořící osoby a způsobil škodu za desetitisíce korun. Zadržela ho nedaleko hraničního přechodu Rozvadov. Podle mluvčí Jany Rösslerové byl hledaný násilník ze svého zadržení překvapený tak, že nedokázal ani nijak zareagovat. Během zákroku nedošlo ke zranění a zadržený muž u sebe neměl žádnou zbraň.

Policisté převezli hledaného lupiče na služebnu kriminalistů na Praze 4, kde ho následně vyšetřovatel obvinil ze spáchání trestného činu loupeže. Detektivové podají státnímu zástupci podnět k návrhu na uvalení vazby. O tom bude rozhodovat soud.

Zadržený lupič policistům při výslechu sdělil, že poté, co se spatřil v médiích, odcestoval do Velké Británie. Potřeboval však peníze, a tak se pro ně vracel do vlasti autem přes Německo. V plánu pak měl opustit republiku a následně hranice Evropské unie.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru