dnes
Neděle - jasno
1°C
zítra
Pondělí - snih
0°C
pozítří
Úterý - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Brutalita v centru Prahy: Po surovém útoku šel cizinec na pivo

Kolemjdoucí mladík byl svědkem brutálního napadení muže v centru Prahy. Díky včasnému oznámení se podařilo zadržet údajného útočníka. 

V pátek krátce před půlnocí přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v Jakubské ulici dva muži napadli třetího. Hlídka se na místě spojila s oznamovatelem, který dále uvedl, že dvojice útočníků napadla údery pěstí jiného muže a poté, co ho strhli na zem, ho začali kopat ještě do hlavy.

Dvojice útočníků poté odešla do nedaleké restaurace. Oznamovatel ještě dodal, že rád pomůže s identifikací. Strážníci proto vyrazili do označené restaurace. Na místo se vzápětí dostavila i záchranná služba a napadeného si převzala k ošetření.

Zde oznamovatel bezpečně poznal jednoho z útočníků. Čtyřiatřicetiletého cizince musela hlídka vyvést za pomoci donucovacích prostředků. Pro podezření ze spáchání trestného činu si následně celou událost převzala Policie ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru