dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Bruncvík a lev: Příběh hrdinství a lásky

Bájný český kníže Bruncvík se po smrti svého otce rozhodne jít do světa a svým hrdinstvím lva do znaku vydobýt jako pravý statečný rytíř. Prožije spoustu dobrodružství, zachrání lva, který ho provází světem, odolá svůdnici Africe a získá meč, který na povel stíná hlavy. Neváhá ho pro svou svobodu použít. Při návratu do vlasti zjišťuje, že sedm let minulo a jeho krásná Neoménie slaví svatbu…

bruncvik-lev-nahled Hrdinský středověký příběh, který se poprvé objevil zhruba ve 14. století, je známý ze Starých pověstí českých Aloise Jiráska. Inscenaci v historickém Velkém sále Novoměstské radnice v Praze 2 můžete vidět během víkendu.

Hrají Kristýna Pangrácová Franková, Ilona Semrádová a Filip Jevič.Hra je přístupná divákům od 7 let. Délka představení 60 minut.

Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2.

 

Datum konání:

4. 9. od 18 hodin

5. 9. od 18 hodin

6. 9. od 15 hodin

 


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru