dnes
Neděle - skorojasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Pražský sport

Breznaník se neprosadil ve Spartě, bude hostovat v Dukle

Po několikadenním jednání je jasno. Michal Breznaník, který strávil s týmem celé soustředění v Turecku a připsal si první branku v dresu Dukly, přichází na půlroční hostování s opcí. Ve Spartě Praha se třicetiletý hráč neprosadil, jako převážně střídající hráč nastupoval jen sporadicky.

„Jsme rádi, že můžeme na Julisce přivítat hráče s mezinárodními zkušenostmi. Michal Breznaník je univerzální hráč, který může nastupovat na levé straně obrany, jako křídelní útočník nebo ve středu hřiště," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.
 
Michal Breznaník
Narozen: 16. prosince 1985
Ligová bilance CZ: 73 startů, 17 branek
Ligová bilance SK: 80 startů, 8 branek
Reprezentace A: 9 startů
Reprezentace U21: 7 startů
 
Mládežnickými týmy prošel v MFK Revúca a FO ŽP ŠPORT Podbrezová. Nejvyšší fotbalovou soutěž okusil v roce 2007 ve Slovanu Bratislava, kde startoval v 80 ligových zápasech a 2 utkáních v kvalifikaci Evropské ligy. V roce 2010 po něm sáhl severočeský klub Slovan Liberec, za který naskočil do 64 ligových utkání, zahrál si kvalifikaci o Ligu mistrů i Evropskou ligu. Další Michalovi kroky vedly do ruského klubu Amkar Perm. V Premier lize odehrál 8 utkání. Posledním jeho zaměstnavatelem je AC Sparta Praha, odkud přišel do Dukly na půlroční hostování s opcí. 


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru