dnes
Středa - skorojasno
23°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
22°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
18°C
Bratři v lihu. Opilí chlapci skončili v nemocnici, jednomu bylo teprve 11 let
Nezletilci zvládli ve dvou lahev tvrdého alkoholu. Ilustrační foto: Freeimages.com

Bratři v lihu. Opilí chlapci skončili v nemocnici, jednomu bylo teprve 11 let

Bratři se v noci na neděli opili vodkou. Jednomu bylo 17, druhému teprve 11 let. Oba kvůli silné intoxikaci alkoholem skončili v nemocnici.

Na tísňovou linku městské policie 156 se zhruba hodinu před sobotní půlnocí obrátil kolemjdoucí muž s tím, že ho v ulici Štůrova v Praze 4 požádal o pomoc malý chlapec.

Ten měl strach o svého staršího bratra, který ležel na lavičce a zvracel. „Oba chlapci byli silně opilí, přiznali se, že vypili vodku, kterou jim dal neznámý muž kousek od tržnice SAPA,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. Podle chlapců se jednalo o Asiata.

„Byl to Vietnamec," řekl mladší chlapec, kterému se prý chtělo stejně jako bratrovi zvracet, ale nešlo to. K asijské tržnici SAPA je to ze Štůrovy ulice pár zastávek autobusu.

Strážníci u obou provedli orientační zkoušku na alkohol s pozitivními výsledky 1,27 a 1,16 promile. Záchranná služba následně hochy převezla do nemocnice.

O případu byl informován otec a státní policie, do řešení se pravděpodobně zapojí o sociálka.


Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

21. září 2020 ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Další články
Nahoru