dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Letní PrahaVíkendové tipy

Branická desítka: Závodníci se proběhnou

V neděli 31. července se od 8 do 18 hodin v branickém areálu Vltavanů 229 uskuteční závody dálkově řízených aut s názvem Branická desítka Cirus Cup. Jedná se o simulaci reálných závodů s kopiemi závodních speciálů v poměru 1:10, při které se díky zajímavě vystavěným drahám účastníci za svými auty znatelně proběhnou. Vstup volný.

Jednotliví závodníci mají připravené různé závodní speciály, které vycházejí z reálných vozidel jezdících rally. S těmito modely pak absolvují jednotlivé rychlostní zkoušky (RZ).

Vzhledem k tomu, že jednotlivé RZ jsou dlouhé, musí závodníci za autem běžet. Z toho důvodu je v jednu chvíli třeba koordinovat jak pohyb automobilu po dráze, tak i běh. V každé zkoušce je změřen čas, který se postupně sčítá.

Vítězem závodu se stává ten, který dosáhne nejnižšího celkového času.

Vltavanů 229, Praha 4.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru