dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Advent v Praze

Boutique Market začne 20. prosince

Hala č. 13 Pražské tržnice bude o předvánočním víkendu, 20. a 21. prosince, hostit výběrový trh Boutique Market. Nabídka trhu je zaměřena na rodiny, matky s dětmi a všechny, kdo chtějí nakoupit exkluzivní a jedinečné dárky! 

Na jednom místě najdete zboží, které lze označit slovem „boutique“. Pozornost je zaměřena na vysoce kvalitní produkty, od delikates po designové výrobky. Pro výrobce těchto produktů je typická malá produkce, důraz na kvalitu, tradiční zpracování, inovativní myšlení a respekt k životnímu prostředí.

Boutique Market se uskuteční ve vytápěné, vánočně naladěné industriální hale č. 13. Kromě možnosti nakoupit pro své blízké vánoční dárky v příjemné a poklidné atmosféře si na místě budete mít možnost pochutnat na zajímavém občerstvení a relaxovat u kávy za poslechu DJs.

Celý prostor bude nekuřácký. Vstup je zdarma a bez bariér.

Otevírací doba:
sobota 20. prosince: 10:00 – 19:00
neděle 21.prosince: 10:00 – 19:00


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Další články
Nahoru