Dnes Neděle - zatazeno 18°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 21°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Bouřka v Praze: Spadl strom na silnici, letiště na chvíli pozastavilo provoz
V ulici U Pernikářky spadl strom. Foto: HZS Praha

Bouřka v Praze: Spadl strom na silnici, letiště na chvíli pozastavilo provoz

Hasiči v Praze vyjížděli dnes odpoledne kvůli bouřkám k dvanácti případům. Zhruba na půl hodiny byl pozastaven kvůli bouřce provoz na pražském letišti. Informovali o tom Daniel Fík z pražského hasičského sboru a mluvčí letiště Eva Krejčí.

„Do 17. hodiny zasahovali hasiči u dvanácti případů spojených s bouřkou. Jednalo se především o spadlé stromy nebo zlomené větve. Události se obešly bez zranění,“ uvedli hasiči na twiteru.

„V ulici U Pernikářky zasahujeme u spadlého stromu na komunikaci. Za pomocí motorové pily rozřezáváme a budeme odklízet mimo vozovku,“ sdělil během odpoledne Fík.

V místě, kde spadl strom, naštěstí nebyla zaparkovaná žádná auta, nevznikly tak škody na majetku.

Odbavení letů na pražském letišti bylo podle mluvčí Evy Krejčí kvůli bouřce pozastaveno krátce před 13:15 a trvalo zhruba půl hodiny. Zpoždění letadel, která měla odlétat z Prahy, tak podle ní nebylo nijak zásadní.

Výrazněji se to dotklo pouze letu z Londýna do Prahy. Letadlo bylo odkloněno do Drážďan, kde čekalo na lepší počasí, poté zamířilo do Prahy, dodala.


Autor: puc

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

Včera v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru