dnes
Pondělí - jasno
22°C
zítra
Úterý - polojasno
24°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
23°C
Koronavirus

Botanická zahrada v Troji je uzavřena

Na základě rozhodnutí vlády a zavedení mimořádných opatření z důvodu prevence šíření onemocnění COVID-19 se od 13. března uzavírá pro veřejnost celý areál Botanické zahrady hl. m. Prahy včetně venkovních expozic a to až do odvolání. 

Zároveň se ruší veškerý probíhající program.

Některé připravované akce (výstava motýlů), jež se z důvodu dočasného uzavření areálu nebudou moci konat v plánovaných datech, zahrada uspořádá v náhradních termínech po skončení mimořádných opatření. Návštěvníci tak o oblíbené akce nepřijdou.

„O konkrétních změnách v programu budeme veřejnost včas informovat po skončení mimořádných opatření a na návštěvníky se budeme těšit na některé z našich dalších akcí," říká Bohumil Černý, ředitel Botanické zahrady hl. m. Prahy.
Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

Další články
Nahoru