dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Letní PrahaPražský sportVíkendové tipy

Botanická zahrada nabízí pilates mezi květy

Sobota 25. července bude od 10 do 16 hodin patřit aktivnímu odpočinku. „Pozdravte slunce mezi květy, naučte se relaxovat a protáhněte záda," zvou organizátoři.

Objevíte tajemné Mohendžodáro a naučíte se, jak připravit lehkou, zdravou, a nejen květinovou, stravu na léto, kterou můžete i ochutnat.

To vše pod dohledem zkušené lektorky Ivony Pobežalové a výživové poradkyně Štěpánky Fedoš Pflegerové, která vychází z dávného učení Ajurvédy a tradiční čínské medicíny. Abyste se mohli plně věnovat sobě a svému tělu, děti můžete nechat v dětském koutku.

Akce se koná v Ornamentální zahradě, a proto bude pouze za příznivého počasí. Po protáhnutí těla můžete relaxovat na lehátcích nebo dece, uspořádat si piknik a ochutnat vína z Vinice sv. Kláry.

Cena za účast na akci je 85 korun, tedy pouze za vstupné do botanické zahrady.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru