dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražský sport

Bosky Prahou. Po kamenech, ve štěrku i ve vodě

Ve vodě a vodních atrakcích, po balvanech, ve štěrku, na balančních atrakcích, v prudkém svahu a rovněž po speciální hmatové stezce a bosí se můžete každé pondělí projít v parku Maxe van der Stoela.

Cestou navštívíte vyhlídku na Pražský hrad a pomníky hradčanských dělostřelců. Během kilometrové vycházky se z teorie a praxe dozvíte jak správně chodit naboso, naučíte se cviky a hry pro bosé nohy.

Sraz a start každé pondělí v 17,30 hodin v obchodě Naboso, Čkalova 6, Praha 6, platba 100 Kč/os. (děti do 10 let zdarma) na místě. Konec vycházky a rozchod v 19 hodin v jižním cípu parku.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru