dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Bond zasahoval v Praze, popelnicoví zahradníci zuří
Bond našel pěstírnu konopí. Foto: Policie ČR

Bond zasahoval v Praze, popelnicoví zahradníci zuří

Policejní akce v oblasti Vršovic, Strašnic a Zahradního Města byla zaměřena na eliminaci drobné majetkové trestné činnosti v prostorách objektů železnice.

Také byla provedena kontrola neobydlených objektů a lidí, kteří se v nich zdržují. Policisté zároveň pátrali po hledaných a pohřešovaných osobách. Do této akce bylo nasazeno celkem 23 policistů.

Policejní hlídce se díky služebnímu psovi jménem Bond podařilo nalézt za železniční tratí v blízkosti ulice V Korytech malou venkovní pěstírnu konopí.

Při propátrávání této oblasti pes svým chováním upozornil psovoda na přítomnost této pěstírny. Pěstírna byla umístěná v plastové popelnici, která byla z větší části zakopaná do země. V té bylo zasazeno deset rostlin marihuany o výšce přibližně 70 centimetrům.
 
„Nyní budou kriminalisté pátrat po pachateli, který je podezřelý ze spáchání trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku. V případě odsouzení za tento trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na 5 let,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru